اینترنت در حال حاضر همه مردم را به هم متصل می کند و دنیای امروزه کاملا دیجیتال و به روز است. اکثر افراد به دنبال راهی بری منترل وسایل هوشمند خود هستند تا کار کردن در خانه برایشان آسان تر شود.

IOT  یا اینترنت اشیا یکی از موضوعات داغ تکنولوژی روز است و بهترین مصداق آن "خانه های هوشمند" است که احتمالا در سال 2019 میزان زیادی رشد خواهد کرد. بنابراین یک ایده عالی برای طراحی اپلیکیشن این است که اپلیکیشن با تمام دستگاه های خانگی هوشمند شما ارتباط برقرار می کند و آنها را کنترل می کند. 

اینترنت اشیا

ساخت اپلیکیشن کمک به مادران به وسیله صدای نوزاد ایده خلاقانه


در حال حاضر، در خانه های هوشمند هر کدام از وسایل دارای برنامه های کاربردی مختص خود هستند، شما میتوانید با طراحی اپلیکیشنی هوشمند و کامل همه آنها را یکجا کنترل نمایید. اینترنتِ اشیاء مفهومی جدید در دنیای فناوری و ارتباطات بوده و به طور خلاصه فناوری مدرنی است که در آن برای هر موجودی (انسان، حیوان و یا اشیاء) قابلیت ارسال داده از طریق شبکه‌های ارتباطی، اعم از اینترنت یا اینترانت، فراهم می‌شود. شما با طراحی اپلیکیشنی در این زمینه اشیا بی جان، برای خود هویت دیجیتال داشته باشند و به کامپیوترها اجازه دهند آن ها را سازماندهی و مدیریت کنند. اینترنت اشیا فرصت هایی ایجاد می کند برای ادغام مستقیم دنیای فیزیکی و سیستم های مبتنی بر کامپیوتر، سیستم هایی مانند؛ خودروهای هوشمند، یخچال های هوشمند و خانه های هوشمند که این روزها در مباحث و مجالس مختلفی به آن ها اشاره می شود و لازم است که بدانید همه این دستگاه ها در زیر مجموعه اینترنت اشیا قرار می گیرند.

پرسود ترین ایده های کسب و کار خانگی حتما این به این مطلب هم سربزنید: پرسود ترین ایده های کسب و کار خانگی
امروزه با گسترش فضای مجازی و اینترنت در کشور ایران زندگی مردم بر پایه آن شکل گرفته است و استفاده از آن برای همگان بسیار مهم است.کسب و کارهای زیادی از جمله ایجاد اشتغال از راه دور ، بانکداری الکترونیکی ، خرید و فروش الکترونیکی ، تسهیل خدمات اداری و گمرکی ، تجارت در گردش ، بین المللی شدن بازار تولید ، تامین نیروی انسانی شرکت های بزرگ ، بررسی عمیق وضعیت اقتصادی در دنیای امروز ، تسریع در مبادلات اقتصادی ، دسترسی انسان به بازارهای جدید، کاهش هزینه های خرید ، حذف کاغذ بازی ، سهولت در معرفی کالا ها، ارتقای قدرت مشتری در برابر فروشنده بوده است.از جمله این ها کسب و کار خانگی است که بسیار پر سود بوده است و سرمایه زیادی نیز لازم ندارد. کارهای زیادی وجود دارد که افراد میتوانند در خانه خود انجام دهند و از اینترنت برای فروش کارهای خود استفاده کنند یا کسب و کار اینترنتی راه بیندازند.

 شما با طراحی این اپلیکیشن و رونق آن میتوانید به راحتی کسب درآمد کنید و قدمی تازه در دنیای دیجیتال گذاشته و موفق شوید. این اپلیکیشن با مدیریت لوازم خانه شما به صورت همزان از طریق ارتباط با اپلیکیشن آنها این امکان را به کاربران خود نیدهد تا به راحتی در خانه کارهای خود را سر و سامان دهند.

iot


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

John Doe
شهاب فریدی
  • 1398/10/28 22:52:27

واااای چقد خوبه میشه دیگ خیلی راحت میشه همه کارا

ایده های مرتبط