همان طور که می دانید نوزادان تا مدتی نمیتوانند صحبت کنند و برای اعلام هر نیاز یا مشکلشان به یک شکل خاص گریه میکنند بطوری که اگر کسی این نوع گریه را بشناسد به راحتی می تواند متوجه مشکل نوزاد شود و بگوید بچه به چه چیزی نیاز دارد. تشخیص نیازهای بچه از گریه هایش، یکی از مشکلات پدر و مادرهایی که تازه صاحب فرزند شده اند.

حالا تصور کنید اپلیکیشنی باشد که با دادن صدای گریه بچه به عنوان ورودی، بگوید که بچه به چیزی نیاز دارد، گشنه است، دلش درد میکند، مریض است و دیگر مشکلاتی که به خاطر آن ممکن است گریه کند و چون خانواده نوزاد نمیتوانند متوجه شوند که دلیل گریه نوزاد چیست پریشان شده و به دکتر مراجعه میکنند.

گریه نوزاد

اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که به طراحی اپلیکیشن علاقه دارید یا در این زمینه مشغول به کارید ایده ساخت اپلیکیشن کمک به مادران به وسیله نوزاد میتواند ایده ای خلاقانه و جذاب هم برای شما و هم برای کاربران باشد.

کارشناس تغذیه ایده نو برای کسب و کارحتما این به این مطلب هم سربزنید: کارشناس تغذیه ایده نو برای کسب و کار
غذا خوردن از جمله مهم ترین نیازهای هر فرد محسوب می شود و تغذیه مناسب رابطه مستقیمی با سلامت روحی و جسمی و طول عمر دارد . یک مشاوره تغذیه اطلاعات کافی درباره ارزش مواد غذایی و علم تغذیه را دارد و همچنین یک متخصص تغذیه نحوه تغذیه هر فرد را با توجه به نیازهای بدن او می تواند تعیین نماید.

این اپلیکیشن میتواند به اینگونه عمل کند که کاربرابتدا با ثبت نام در برنامه جزو کاربران ویژه این اپلیکیشن شود و با ارائه خدمات خاصی از قبیل فروش لوازم کودک با تخفیفات ویژه کاربران زیادی را به خود جذب کند. این اپلیکیشن میتوان به اینگونه عمل کند، زمانی که نوزاد گریه میکند گوشی را نزدیک صدای کودک گرفته و با تشخیص نوع گریه کودک به کاربر بگوید که مشکل آن چیست و راه حل ها و راهکارهای پیشنهادی خود را به آن ها بدهد.

شما میتوانید این اپلیکیشن را به گونه ای طراحی کنید که حتی زمانی نوزاد مریض است و خانواده به محیط شهر آشنا نیستید یا مسافر هستند با پیدا کردن نزدیک ترین درمانگاه یا بیمارستان اطراف کاربر به او بگوید که به کجا مراجعه کرده و چگونه و از چه مسیری به آنجا برسد.

کمک به مادران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط