• حداقل سرمایه : 5 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
سینما شاخه‌ای از هنر است که در آن یک داستان به وسیله دنباله‌ای از تصاویر متحرک نمایش داده می‌شود که از عناصر تصویر و صدا تشکیل شده‌است. سینما ساحلی یک پدیده ساده اما لذت بخش است. امروزه با وارد بازار شدن سینماهای پرتابل، امکان لذت بردن از فیلم روی پرده و در مقیاس بزرگ، راحت تر شده است؛ اما هنوز شرایط و فضای تماشای فیلم مهم است.

یک فیلم بر اساس فیلمنامه یا سناریو و توسط مجموعه‌ای از بازیگرها، کارگردان، فیلم‌بردار و دیگر افراد ساخته می‌شود. سینما جدیدترین شاخه هنر، معروف به هنر هفتم است که امروزه یکی از عمومی‌ترین و محبوب‌ترین تولیدات هنری را ارایه می‌کند. 

سینما تاثیر ارتباطی تصویری است که برای انسان جنبۀ سرگرم کننده دارد و بیش از آنکه به افزایش معلومات و آگاهی ها توجه داشته باشد به پرکردن اوقات فراغت می پردازد. همچنین سینما وسیله ارتباطی است که خیلی نمی تواند به محیط صمیمانه کانون خانوادگی وارد شود. سینما برای نمایش در سالنها و محل های مخصوص به تماشا گذاشته می شود.

سینمای ساحلی

الان کجا برم برنامه ای بی نقص و ایده ای جالب برای سفر


از طرفی دسترسی به سینما نسبت به برخی وسایل ارتباط جمعی، دشوارتر است؛ زیرا به موازات آن خرید بلیط سینما را در پی دارد و این باعث می شود افراد محدود و خاصی را به خود جلب کند.


هتل مریخی حتما این به این مطلب هم سربزنید: هتل مریخی
وقتی‌ که برای مدتی طولانی، فشار کاری زیادی را تحمل کرده باشید، مسافرت گزینه‌ای است که برای استراحت و تجدید قوا به ذهنتان خواهد رسید. یک سفر چندروزه، درجایی مناسب، می‌تواند انرژی ازدست‌ رفته را به شما بازگرداند. زندگی روی مریخ دور از ذهن بنظر میرسد، اما هتل مریخی یک تجربه بدست آوردنیست. هتل مریخی میتواند یک اقامتگاه خاص در دل صحراهای پهناور ایران باشد؛ مکانی که معماری منحصر به فرد آن، مردم را از سراسر کشور به سمت خود می کشاند.

سینما ساحلی یک پدیده ساده اما لذت بخش است. امروزه با وارد بازار شدن سینماهای پرتابل، امکان لذت بردن از فیلم روی پرده و در مقیاس بزرگ، راحت تر شده است؛ اما هنوز شرایط و فضای تماشای فیلم مهم است.


سینما

ایده طراحی نرم افزار رویداد های توریستی


سواحل دریای خزر به صورت تکه تکه به دست ارگان های خصوصی و دولتی در اختیار گرفته شده اند و برای ورود به آن ها و استفاده از خدماتشان پرداخت ورودی الزامیست؛ حالا تصور کنید یکی از خدمات این سواحل سینما ساحلی باشد. جایی که در کنار لذت بردن از امواج آرام دریا و غروب خورشید، میتوانید به تماشای یکی از فیلم های روی پرده ی سینما هم بپردازد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط