زمانی که پوست چروک می‌شود، در اصل زیر پوست خالی و پوست دچار شکستگی می‌شود. در این وضعیت، استفاده از کرم‌ها و درمان‌های موضعی قادر به کم‌ کردن عمق چروک نیستند و فقط می‌ توانند از ایجاد چروک‌های جدید جلوگیری کنند. برای رفع چروک‌های به‌ وجود‌آمده، نیاز به درمان‌های سریع است.

جوانسازی پوست اولین مرحله برای رفع چین‌ و چروک و آسیب‌ های پوستی است. برای درمان باید بتوان تا حدی چروک‌ها را پر کرد. درمان‌های ترکیبی در رفع چروک‌ها و آسیب‌های پوستی نتیجه مطلوب‌ تری خواهند داشت.


میکرودرمیایده های تولید ماسک صورت خانگی

 

برای فردی که به دلیل آکنه، پوستی نا‌صاف و پر از فرو رفتگی دارد، استفاده از میکرودرمی میتواند مفید باشد. میکرودرمی، روشی است که در آن با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار می گیرد و تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد می کند. 


کارشناس تغذیه ایده نو برای کسب و کارحتما این به این مطلب هم سربزنید: کارشناس تغذیه ایده نو برای کسب و کار
غذا خوردن، از جمله مهم ترین نیازهای هر فرد محسوب می شود و تغذیه مناسب رابطه مستقیمی با سلامت روحی و جسمی و طول عمر دارد. یک مشاور تغذیه، اطلاعات کافی درباره ارزش مواد غذایی و علم تغذیه را دارد و همچنین یک متخصص تغذیه، نحوه تغذیه هر فرد را با توجه به نیازهای بدن او می تواند تعیین نماید.


در ضمن یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلول های فیبروبلاست و در نتیجه موجب ترمیم و طراوت پوست می شود.


بازسازی پوست

پارافین تراپی ایده تسکین دردها و مشکلات پوستی


این روش نوعی روش برای بازسازی پوست است که در طی آن از دستگاهی در حال چرخش استفاده می شود. این دستگاه با ظرافت خاصی ، لایه های بیرونی پوست را بر می دارد. با استفاده از این روش، تغییرات قابل ملاحظه ای در ظاهر پوست ایجاد می شود. یکی از معایب اصلی میکرودرمی، گران بودن قیمت آن است. اما با توجه به محبوبیت آن، کلینیک ها و مراکز درمانی بسیاری وجود دارد که درمان های ارزان قیمتی را ارائه می دهند. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط