• حداقل سرمایه : 200000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
راه اندازی رستوران از جمله ایده هایی است که ممکن است در سال به ذهن هزاران نفر خطور کند. در طول مراحل راه اندازی رستوران، نیاز به برآورد میزان هزینه ها دارید. قطعا در این کار نیاز به یک مشاور تاسیس رستوران خواهید داشت. هر چقدر مقیاس رستورانی که در نظر دارید بزرگ تر باشد، این نیاز بیشتر احساس می شود.

امروزه تعداد افرادی که تمایل دارند غذای خود را بیرون از خانه بخورند، افزایش یافته است. تغییرات جمیعتی و عوض شدن سبک زندگی، باعث رونق گرفتن کسب و کارهای مرتبط با خدمات غذایی شده است. مردم کمتر از هر زمان دیگری وقت خود را صرف طبخ غذا کرده و ترجیح می دهند زمان خود را صرف کارهای دیگر کنند و از غذاهای رستورانی استفاده کنند. آن ها تمایل دارند بدون کثیف شدن ظرف و ظروف، غذای خوشمزه و باب میل خود را تهیه و میل کنند.

رستورران دریایی

نرم افزار رزرو و نمایش میزهای رستوران


اکثر کسانی که میخواهند رستورانی راه اندازی کنند، به دنبال ایده های جدیدی برای رستوران خود هستند. یکی از ایده های جذاب راه اندازی رستوران، رستوران زیر آب است که بسیار ایده جذاب و خلاقانه ای میباشد. مشتریانی که به رستوران شما می آیند توقع دارند از لحظات حضور خود در این مکان لذت ببرند. زیر آب دنیای دیگری وجود دارد و بسیار متفاوت‌تر و جذاب‌تر است. قطعا، غذا خوردن در چنین دنیای آبی رنگی حس بی‌نظیری خواهد داشت.


ایده استارتاپی راه اندازی رستوران ارگانیکحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده استارتاپی راه اندازی رستوران ارگانیک
غذای ارگانیک ، به غذایی گفته می‌شود که بدون دخالت یا بدون مصرف آفت‌کش‌ها، کودهای شیمیایی و ... تولید شده باشد. در واقع کشاورزی ارگانیک، شیوه‌ای از کشاورزی است که در تمامی مراحل کشاورزی، از کود شیمیایی استفاده نمی شود.

غذای دریایی

وَن صبحانه


مشتریان شما میتوانند همزمان با خوردن غذایشان دنیای حیوانات آبزی را نیز تماشا کرده و لذت ببرند. شما میتوانید انواع صبحانه‌های مجلل، ناهار و شام سلطنتی، مراسم عروسی و میهمانی‌های خصوصی را در این رستوران برگزار کرده و در کنار آن می‌توانید تمام نوشیدنی‌های تازه را نیز به مشتریان خود ارائه دهید. همچنین میتوانید یک رستوران مخصوص غذاهای دریایی داشته باشید و انواع این غذاها را سرو کنید.
 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط