ایدۀ کوپن بینوایان برای کسانیست که میخواهند کمک کنند و درعین حال مطمئن باشند که کمکشان واقعا موثر است...

روزانه در خیابان ها و پیاده روهای شهر های بزرگ افرادی را میبینیم که در فصول مختلف سال و در سنین متفاوت از شما درخواست کمک میکنند؛ این درخواست ها عموما برای غذاست. اما اکثرآدم ها شک دارند پولی که به این افراد کمک میکنند در راه درستی خرج شود یا صرف مواد مخدر و باندهای مخفی نشود و این خود دلیل یا بهانه ای برای کمک نکردن میشود؛ بعضی هم تصمیم میگیرند خودشان غذا و خوراکی تهیه کنند یا از غذای خودشان به آنها بدهند. حالا تصور کنید با آن مدینۀ فاضله ای که توقعش را داریم و خالی شدن خیابان ها از این افراد فاصلۀ زیادی داشته باشیم و هر روز باید از کنار این افراد عبور کنیم و در موردشان احساس مسئولیت کنیم؛ کودکانی را ببینیم که اگر در سنین رشد غذا و خوراکی کافی مصرف نکنند بیمار میشوند و دیگر پرداخت هزینۀ دارو و درمان بیماری ها برایشان غیر ممکن است...


کارشناس تغذیه ایده نو برای کسب و کارحتما این به این مطلب هم سربزنید: کارشناس تغذیه ایده نو برای کسب و کار
غذا خوردن از جمله مهم ترین نیازهای هر فرد محسوب می شود و تغذیه مناسب رابطه مستقیمی با سلامت روحی و جسمی و طول عمر دارد . یک مشاوره تغذیه اطلاعات کافی درباره ارزش مواد غذایی و علم تغذیه را دارد و همچنین یک متخصص تغذیه نحوه تغذیه هر فرد را با توجه به نیازهای بدن او می تواند تعیین نماید.

ایدۀ کوپن بینوایان برای کسانیست که میخواهند کمک کنند و درعین حال مطمئن باشند که کمکشان واقعا موثر است. کوپن هایی که میتوانید از سوپرمارکت ها یا غذاخوری ها تهیه کنید و در کیف پولتان نگه دارید تا به اولین نیازمندی که دیدید به جای وجه نقد بدهید و آن هارا برای تغذیه امروز یا امشبشان تامین کنید. اگر این افراد روزی چند کوپن هم دریافت کنند مشکلی پیش نخواهد آمد و میتوانند آن ها را طی ماه مصرف کنند.

اگر صاحب رستوران، غذاخوری یا سوپر مارکتی هستید میتوانید ماهانه میزان مشخصی از درآمدتان را برای این افراد اختصاص دهید و در این امر اجتماعی شریک شوید. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط