این روزها حیوانات خانگی طرفداران سفت و سخت خود را پیدا کرده اند موجودات کوچک و بزرگ، بامزه و مهربانی که البته همیشه هم اینطور نیستند؛ ایدۀ طراحی وبسایتی که میتواند به خریداران حیوانات خانگی در انتخاب حیوان خانگی مناسبشان کمک کند.

این روزها حیوانات خانگی طرفداران سفت و سخت خود را پیدا کرده اند موجودات کوچک و بزرگ، بامزه و مهربانی که البته همیشه هم اینطور نیستند؛ پت شاپ ها و پرورش دهندگان حیوانات خانگی از خصوصیات و خلق و خو های نژاد های مختلف آگاهند اما کمتر پیش می آید خریداران درمورد آن ها سوال بپرسند و تصور میکنند تمام حیوانات یک خانواده شبیه هم هستند؛ تمام گربه ها، سگ ها، همستر ها و... اما واقعیت این است که جزییات بیشتری وجود دارد، گربه ها چندین نژاد با خصوصیات متفاوت دارند و مهم است که شما به عنوان سرپرستان جدیدشان چه تمایلاتی دارید؛ حیواناتی آرام و خوابالو میخواهید یا سرکش و بازیگوش، مظلوم و مهربان یا حساس و پرافاده؟ 

ایده طراحی وبسایت معرفی حیوان خانگی مناسب شما

حیوانات زیادی در پناهگاه ها حیوانات در چشم انتظار یک سرپرست مهربان و دلسوز هستند. اگر می‌خواهید حیوانی به سرپرستی بگیرید به این مراکز مراجعه کنید تا حامی آنها باشید. حیوانات خانگی اصلاً نمی‌تواند بیرون خانه از خود مراقبت کند و و هرگز قادر به یافتن غذا نیستند و نمی‌تواند از خطرات در امان بمانند. این مراکز از  این حیوانات مراقبت میکنند تا برای آنها سرپرستی مناسب پیدا شود.

اگر وبسایتی طراحی شود که با طراحی یک پرسشنامه، حیوان مناسب شما را به شما معرفی کند چطور؟ حیوانی که میتوانید مطمئن شوید با خصوصیات اخلاقی شما سازگار است و می دانید چه خلق و خویی خواهد داشت. از دیگر خدمات این وبسایت میتواند معرفی نزدیک ترین مراکز فروش حیوان مورد نظر شما باشد.

نظر شما درباره ایدۀ این وبسایت چیست؟ تجربیات خود را در این زمینه انتخاب حیوان خانگی با ما به اشتراک بگذارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط