خیلی پیش آمده است که بخواهید با مواد غذایی حاضر در منزل آشپزی کنیم و حوصله خرید نداریم این طور مواقع خلاقیتمان گل می‌کند و غذایی جدید می آفرینیم؛ حالا فرض کنید نرم افزاری باشد که به شما بگوید با همین ترکیبات در دیگر نقاط جهان چه غذاهایی پخت می‌شود و هم اکنون کسی آن طرف کره زمین درگیر طبخ چه غذاییست...

ایده نرم افزار آشپزی آنلاین بین المللی

نرم افزاری که بتوانید هرکجای جهان مواد غذایی مورد نظرتان را در آن انتخاب کنید و از ترکیب همان مواد غذایی به شما پیشنهاد غذا بدهد. این نرم افزار می‌تواند به چند زبان ترجمه شود و مجموعه کاملی از غذاهای محبوب جهان باشد.

همچنین یکی از قابلیت های جذاب این نرم افزار می‌تواند گزینه آشپزی خلاقانه باشد که کاربران توسط آن دستور پخت هایی که با همان مواد غذایی طبخ کرده اند وارد کنند و به دیگر کاربران هم پیشنهاد دهند. معرفی غذا به این شیوه هم کاربردیست هم به اشتراک فرهنگی منجر می‌شود. و کاربران را با غذاهای متنوع جهان آشنا می‌کند. 

از دیگر قابلیت های این نرم افزار میتواند آشپزی آنلاین باشد؛ گزینه ای که دوست داران آشپزی را در سراسر جهان، مطابق باسلایقشان در کنار هم قرار دهد و فرصت آشپزی گروهی مجازی به آنها بدهد؛ایونت هایی دو یا چند نفره که از طریق ویدئو کال برگزار میشود.

 آشپزی آنلاین بین المللی

شما چه ایده هایی برای این نرم افزار دارید؟ به نظر شما چه موانعی بر سر طراحی این نرم افزار وجود دراد؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط