• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
بعضی ها دوست دارند در کاری متخصص شوند؛ دوست دارند تا اخر عمر یک کار را انجام دهند و در آن کاملا حرفه ای شوند. ما اغلب برای این افراد آیندۀ درخشانی را انتظار میکشیم اما واقعیت این است که افراد دیگری هم هستند! کسانی که همزمان چندین علاقمندی دارند، در چندین زمینه کسب مهارت کرده اند و حتی از چندین راه کسب درآمد میکنند. آیا شکست این افراد تضمینی است؟ ما اینطور فکر نمیکنیم.

ایده دفتر برنامه ریزی چند پروژه ای

نرم افزار اعلان نیازمندی های پروژه ای حتما این به این مطلب هم سربزنید: نرم افزار اعلان نیازمندی های پروژه ای
این نرم افزار می‌تواند برگ برندهٔ افراد همیشه در سفر باشد...

افرادی که قدرت تقسیم تمرکز و یادگیری بالایی دارند و میتوانند همزمان از قسمت های مختلف مغزشان استفاده کنند را مولتی تسک یا چند وظیفه ای می نامیم؛ این افراد با کار کردن روی چندین پروژۀ متفاوت مشکلی ندارند اما گاها دچار مشکلات برنامه ریزی میشوند. از آنجایی که بیشتر تکنیک های برنامه ریزی و مدیریت زمان برای افراد تک وظیفه ای طراحی شده این افراد معمولا در هماهنگی با این تکنیک ها شکست میخورند و مشکل را پراکندگی وظایف خود میدانند.

یکی از مهمترین مشکلات افراد مولتی تسک حافظه است؛ شاید تعدد و تفاوت وظایف آن ها موجب شود جزییات کار را از خاطر ببرند یا بعضا ایده های خلاقانه شان را فراموش کنند. دفتر برنامه ریزی چند پروژه ای باید بتواند یک نسخۀ منحصر به فرد مدیریت پروژه باشد تا به خوبی با یک ذهن مولتی تسک تطابق پیدا کند و مدام به او یادآوری کند تا چیزی از قلم نیفتد.

برنامه ریزی چند پروژه ای

یکی از بخش های مهم این دفتر میتواند برآیند و نتیجه گیری پروژه ای باشد؛ بخشی که فرد در پایان پروژه خود را ملزم به تکمیل آن بداند و از خود بپرسد: این پروژه چقدر به یافته هایت اضافه کرد؟ چقدر منافع مادی و معنوی داشت و خلاصه چقدر از انجامش راضی هستی؟!

این نتیجه گیری به فرد کمک میکند تا با توانایی ها و نقطه ضعف هایش در هر کدام از زمینه های مورد علاقه اش آشنا شود و به خود یادآوری کند که باید کدام ویژگی هایش را تقویت کند و در پذیرش پروژه های آینده دقت بیشتری صرف کند.

ایده دفتر برنامه ریزی
تمام هدف دفتر برنامه ریزی پروژه ای این است که بگوید افراد مولتی تسک هم میتوانند موفقیت تضمین شده و حتی دوچندانی داشته باشند به شرط آن که علایق، هیجانات و مهارت های خود را مدیریت کنند و به صورت درستی روی آن ها سرمایه گذاری کنند. نظر شما دربارۀ این ایده چیست؟ اگر مولتی تسک هستید بگویید با چه چالش هایی در انجام پروژه ها روبرو شده اید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط