حتما برای شما یا اطرافیانتان پیش آمده که بن تخفیفی دریافت کرده باشید اما آن را نیاز نداشته باشید و به دلیل عدم استفاده منقضی شود؛ یا ممکن است بلیطی تهیه کرده باشد اما لحظه آخر کاری پیش آید و نتوانید از آن استفاده کنید در این صورت بلیط میسوزد و هزینه شما هم بر باد میرود.

این ایده نرم افزار میتواند ایده ای کاربردی جهت بازگشت هزینه در شرایط غیرقابل پیش بینی باشد و از طرفی فرصتی برای کاربران جهت تهیه بلیط های لحظه اخری با قیمتی مناسب تر!

ایده طراحی نرم افزار فروش بن و بلیط

نرم افزار رزرو و نمایش میزهای رستورانحتما این به این مطلب هم سربزنید: نرم افزار رزرو و نمایش میزهای رستوران
این نرم افزار میتواند برای ارائه خدمات با صاحبین رستوران ها قرار داد ببندد و سود مناسبی از این طریق دریافت کند...

کاربران میتوانند بلیط های کنسلی خود را با قیمتی پایین تر و منصفانه برای فروش بگذارند و از هدر رفتن هزینه آن جلوگیری کنند؛ این بلیط ها میتوانند بلیط کنسرت، تیاتر، سینما در سطح کشور یا حتی جهان باشد به این شیوه کاربرانی هم که به هر دلیلی نتوانسته اند بلیط رویداد محبوبشان را رزرو کنند لحظه آخر به آن برسند و از آن لذت ببرند.

نرم افزار فروش بن و بلیط

بخش فروش بن هم میتواند بسیار پرطرفدار باشد؛ بن های کتاب، بن های خرید از فروشگاه های زنجیره ای، بن خرید پوشاک، بن شهربازی و پارک های آبی و مواردی از این قبیل که از طریق پیروزی در قرعه کشی یا جهت تبلیغات اهدا شده است اما به علت عدم استفاده صاحبان منقضی و بی استفاده میماند از طریق این بخش میتواند آورده مالی داشته باشد و مورد استفاده درست هم قرار بگیرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط