همه میدانیم که هزینه های خرید وسایل کودکان و نوزادان بسیار افزایش پیدا کرده و درکنار هزینه های جاری و همیشگی نگهداری از کودکان، مبالغی سرسام آور برای والدین پدید می آورد. اما نمیشود از تهیه اسباب بازی و وسایل سرگرم کننده کودکان به خاطر زیاد بودن هزینۀ نیاز های ضروری آن ها چشم پوشی کرد.

هدف ایده طراحی این نرم افزار این است که خانواده ها را از هزینه های بسیار زیاد خرید وسایل کودک نجات دهد و از طرفی از انبار شدن و اصراف وسایلی که بسیاری از خانواده ها آن هارا تهیه کرده اند و حالا از آن ها بی نیاز شده اند جلوگیری کند.

ایده طراحی نرم افزار فروش وسایل کودک

ایده دفترهای طراحی موضوعیحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده دفترهای طراحی موضوعی
حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید اشکال کوچک و ساده ای را نقاشی کنید ولی هیچ ایده ای نداشته باشید که باید از کجا شروع کرد؛ ایدۀ دفتر طراحی الگویی-موضوعی میخواهد به فراگیری نقاشی آسان کمک کند و هدفش ایجاد حس خوب و یادگیری چند الگوی سادۀ نقاشی برای همه است.

این وسایل میتوانند شامل لباس، اسباب بازی، لوازم سیسمونی، کفش، دوچرخه، جای نشستن کودکان در اتوموبیل و تمام وسایلی باشد که بدون استفاده و نو باقی مانده اند و از نظر بهداشتی سلامت کودک را به خطر نیندازد. والدین در ابتدای تولد نوزادان هزینه بسیاری در این زمینه ها میکنند اما با بزرگ شدن بچه ها و از بین رفتن نیازشان این وسایل دست و پا گیر و اضافی هم میشوند و والدین حاضرند آن ها را به قیمت پایین تری نیز بفروشند.

خریداران هم میتوانند بدون دردسر زمان گذاشتن برای خرید وسایل آنها را در خانه تحویل بگیرند و یا بسیاری از وسایل که به علت تحریم ها یا هر دلیل دیگری در بازار پیدا نمیکنند در این فضای اشتراکی پیدا کنند.

نظر شما درباره این ایده چیست؟ بنظر شما کسب و کار خرید و فروش وسایل کودک و نوزادان چقدر میتواند سودآور باشد و چقدر کمک کننده است؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط