امروزه اکثر شهر های توریستی از خدمات شرکت های توریستی بهره مند میشوند و چندین و چند شرکت خصوصی و دولتی در آن ها مشغول برگزاری تور های یک روزه و چند روزه هستند؛ این تور ها معمولا مشتریان ثابت خود را پیدا میکنند و فعالیت هایشان در فصول مشخصی از سال با تعدادی محدود حفظ میشود. اما ایده خلاقانه طراحی این نرم افزار میتواند برای صاحبان این شرکت ها و توریست ها فوق العاده باشد. ایده اصلی این نرم افزار چیست؟ با ما همراه باشید.

ایده طراحی نرم افزار رویداد های توریستی

نرم افزار سفر اجتماعیحتما این به این مطلب هم سربزنید: نرم افزار سفر اجتماعی
حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید سفر کنید اما هم پا و همراه مناسبی پیدا نکنید؛ سفر در کنار افراد با تجربه و کارآزموده فرصتی است که این نرم افزار میتواند آن را فراهم کند.

این نرم افزار میتواند درگاهی برای اطلاع رسانی از آخرین رویداد های توریستی باشد؛ این رویداد ها میتوانند شامل طیف وسیعی از فعالیت های ثابت و خلاقانه شرکت های توریستی باشد؛ تمامی شرکت ها هم میتوانند با رائه مدارک و اسناد ثبتشان و پرداخت هزینه ای جهت خرید طرح های مختلف اشتراک نرم افزار شروع به بارگذاری رویداد هایشان کنند، از امکانات و ویژگی های جالب رویداد توریستی مورد نظر بگویند، طرح های تخفیفی بگذارند و به هر شیوه ای که تمایل دارند مخاطبان را سمت خود جذب کنند. ایجاد حالت بازار رقابتی از قابلبت های این نرم افزار است که ضمن رعایت قوانین به شرکت ها کمک میکند تا برسر زبان ها بیفتند و هرکدام به شیوه ای خودشان را به مخاطبان معرفی کنند.

ایده طراحی نرم افزار

نکته خلاقانه ای که میتوان در مرحله اجرایی این ایده مدنظر داشت ین است که رویداد ها میتوانند لزوما شامل سفر نباشند؛ رویداد یک شام ساحلی با قیمتی مناسب و معقول میتواند سیل عظیمی از مسافران حاضر در شهر را به سمت یک رویداد جذاب و گروهی بکشاند و شب بعد رویداد دیگری برگزار شود. ازجمله این رویداد ها میتوان به رویداد ارسال بالن آرزوها، برنامه دسته جمعی تیاتر، عکاسی از غروب ، آتش بازی در کویر و...

همانطور که اشاره شد ایده این پلتفرم میتواند قابلیت ها   و ویژگی های حیرت آوری داشته باشد و پیروزی آن به شدت به طرز فکر خلاقانه و هدایت بنیان گذاران آن بستگی دارد. نظر شما درمورد این ایده چیست؟ چطور میتوان به بهبود آن کمک کرد؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط