امروزه اکثر جوانان به رشته های هنری از قبیل عکاسی،گرافیک، مجسمه سازی، طراحی زیورآلات و دیگر شاخه های هنرهای تجسمی علاقه بسیار زیادی پیدا کرده اند و برای کسب درآمد آن ها را به عنوان رشته دانشگاهی خود انتخاب میکنند؛ در دوره های مختلف آزاد و خصوصی شرکت میکنند یا با تماشا کردن فیلم های آموزشی از طریق سایت های اینترنتی و رسانه های جمعی به راحتی به فراگیری این هنر ها میپردازند.

پس از فراگیری این هنر ها اغلب هنرجویان به سمت کسب درآمد از یافته های خود حرکت میکنند؛ مسیر های متعددی برای کسب درآمد از طریق هنر وجود دارد و از جملۀ این ایده ها میتوان به برگزاری نمایشگاه ها و گالری های صنایع دستی و عکاسی با هدف فروش کارهای هنری اشاره کرد.

طراحی نرم افزار

ایده دفترهای طراحی موضوعیحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده دفترهای طراحی موضوعی
حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید اشکال کوچک و ساده ای را نقاشی کنید ولی هیچ ایده ای نداشته باشید که باید از کجا شروع کرد؛ ایدۀ دفتر طراحی الگویی-موضوعی میخواهد به فراگیری نقاشی آسان کمک کند و هدفش ایجاد حس خوب و یادگیری چند الگوی سادۀ نقاشی برای همه است.

حال این ایدۀ خلاقانه کسب و کار به دنبال راهیست که خرید و فروش آثار هنری را هم برای کسانی که امکان برگزاری نمایشگاه ندارند و هم کسانی که وقت و امکان رفتن به این رویداد ها را ندارند راحت تر کند. هدف اصلی ایده این است که هنر هنرمندان بهتر و بیشتر دیده شود و محصولاتشان نیز بهتر خریداری شود.

نرم افزار "هنرمند"  این امکان را به کسانی که کارهای هنری و دستی انجام میدهند، میدهد تا آثار خود را به همه نمایش دهند و مردم بتوانند به صورت اینترنتی محصولات مورد علاقه خود را سفارش دهند و آن ها را  خریداری کنند.

کاربران این برنامه میتوانند با نصب آن بر روی گوشی همراه، تبلت و حتی رایانه از آن استفاده کنند و پس از ثبت نام از دو حالت موجود در نرم افزار استفاده کنند؛ اول اینکه میتوانند با پرداخت مبلغی ماهیانه به خرید اشتراک زمان دار و طرح های مختلف آن بپردازند یا با اختصاص ۵ تا ۱۰ درصد از سود فروش هر محصول خود به برنامه از خدمات واسطه ای نرم افزار استفاده کنند. بعد از این مرحله کاربران میتوانند عکس آثار خود را به اشتراک بگذارند؛ از جزییات و فرآیند های ساخت اثر هنری بنویسند و قیمت پیشنهادی خود را اعلام کنند. 

نرم افزار هنرمند

نقطه قوت این نرم افزار میتواند این باشد که نه تنها مردم یک شهر و یک کشور آثار هنرمندان را میبینند بلکه دیگر کشورها نیز میتوانند این نرم افزار را نصب و از آن استفاده کنند تا از محصولات هنرمندان بازدید داشته باشند و آن ها را خریداری کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

John Doe
کاربر مهمان
  • 1398/10/15 16:36:11

با سلام و ممنون از مطالب خوبتون می تونم بپرسم اسم این اپ که نمونه شو گذاشتین در تصاویر بالا چیه؟

ایده های مرتبط