امروزه در جهان، صنعت آرایشگری جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و همچنین برندهای آرایشی نیز تنوع بسیار زیادی یافته اند. آرایشگری یکی از شاخه های هنری پر در آمد، مخصوصا در کشور ایران است؛ خانوم های ایرانی علاقه بسیار زیادی به این رشته هنری دارند و اکثرا با گذراندن دوره های مختلف حرفه ای و نیمه حرفه ای آرایشگری به کسب درآمد میپردازند.

اکثر خانم ها هنگام رفتن به مهمانی ها و دورهمی های دوستانه و فامیلی و حتی در منزل آرایش میکنند و دوست دارند این هنر را بیاموزند تا بدون نیاز به صرف هزینه و زمان در آرایشگاه ها، خود در منزل این کار را انجام دهند. همچنین آرایشگری و گریم یکی از ملزومات دیگر تخصص های هنری از جمله مدلینگ، بازیگری در عرصه سینما و تئاتر است اما بسیاری از گریمور های حرفه ای به صورت تجربی و خودآموز به کسب این مهارت مشغول شده اند و از صرف هزینه های هنگفت دوره های آموزش آرایشگری خودداری کردند. 

نرم افزار آموزش آرایشگری

سایت آموزشی بر اساس تیپ یادگیریحتما این به این مطلب هم سربزنید: سایت آموزشی بر اساس تیپ یادگیری
افراد متفاوت تیپ های های یادگیری متفاوتی دارند...

فرض کنید نرم افزاری وجود داشته باشد که نحوه آرایش و گریم چهره سبک های مختلف آن را آموزش دهد. کاربران با وارد شدن به این نرم افزار و مراجعه به منوی اصلی با گزینه های مختلفی از جمله آرایش چشم، لب، ابرو و دیگر اعضای چهره روبه رو میشوند که میتوانند از طرق متفاوت آموزشی از جمله فیلم، عکس، انیمشن به فراگیری سبک های متفاوت آرایش چهره بپردازند.

در یکی دیگر از بخش های این نرم افزار، برندهای مختلف آرایشی معرفی میشود و بر اساس گزینه های وارد شده توسط کاربران از جمله نوع و رنگ پوست، حالت صورت، حالت چشم و دیگر مشخصات چهره، بهترین و مناسب ترین محصولات به کاربر معرفی میشود. 

نرم افزار ارایشگری

نظر شما درباره این ایده چیست؟ بنظر شما این  نرم افزار شامل چه بخش های دیگری میشود و چطور میتوان آن را بهینه کرد؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط