امروزه به دلیل آلودگی هوا، تغییرات آب و هوایی، افزایش مشغله های فکری، عصبانیت، استرس، کار زیاد، سرطان، حمله های قلبی و بیماری های دیگر تعداد مراجعین پزشکان بسیار بیشتر از قبل شده است. مردم زمان کمتری صرف استراحت و تفریح میکنند و این خود عامل افسردگی و عصبانیت میشود، غذاها و خوراکیهای نامناسب را جایگزین وعدهای اصلی میکنند و به مرور زمان بدن انسان زودتر از قبل خسته میشود و نسبت به بیماری های گوناگون واکنش نشان میدهد.

اکثر مردم بدون آنکه بدانند دارویی که مصرف میکنند چیست، از چه چیزهایی ساخته شده است، چه خواص و عوارضی دارد بنا به دستور پزشک خود آن را تهیه و مصرف میکنند.همچنین زمانیکه به داروخانه ها مراجعه میکنند بسیار شلوغ بوده و مجبورند در صف بایستند تا نوبتشان شود و کسانی که از بیماری های سختی رنج میبرند انتظار در داروخانه برایشان  بسیار دشوار است. 

داروخانه آنلاین


این ایده برای رفع این مشکل راه حلی دارد تا بدون تشکیل صف و شلوغی در داروخانه ها و اتلاف وقت، بیماران به راحتی داروی خود را خریداری کنند.فرض کنید نرم افزاری وجود داشته باشد که  پزشکان بجای استفاده از کاغذ برای نوشتن نسخه از این برنامه استفاده کنند. پزشک داروهای مورد نیاز شما را از داخل نرم افزار انتخاب میکند و بیمار با انتخاب داروخانه مورد نظر خود در هر کجا از شهر داروهای خود را رزرو میکند و با پرداخت هزینه، داروها با پیک برای او ارسال میشوند. همچنین این نرم افزار این امکان را به کاربران خود میدهد تا با ثبت نام و ساخت حساب کاربری بتوانند با کلیک کردن بر روی هر یک از داروها، خواص کامل دارو و جزئیات ساخت آن را مشاهده و مطالعه کنند. 

نرم افزار داروخانه

کلوپ سلامتیحتما این به این مطلب هم سربزنید: کلوپ سلامتی
کلوپ سلامتی میتواند محل گرد آمدن آدم هایی که به هر دلیلی احساس میکنند باید بیشتر برای سلامت جسم و روان خود وقت بگذارند...


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط