امروزه در شهرها به خصوص شهرهای بزرگ تعداد خانه های ویلایی کم شده است و به همان نسبت تعداد مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها بسیار افزایش یافته است. اینترنتی شدن جامعه منجربه بالا رفتن توقع و همچنین مدرن شدن خانه ها و زندگی ها شده است.مردم به دنبال داشتن خانه های لوکس هستند به همین دلیل اکثر کسانی که خانه های قدیمی و ویلایی دارند با کمک مهندسان خانه های خود را خراب کرده تا آپارتمان بسازند. با افزایش زندگی درآپارتمان ها حجم بیماری ها به خصوص بیماری های روانی وافسردگی بیشتر میشود و این به شدت نگران کننده و خطرناک است.

اکثر مردم از نداشتن باغچه و گلدان در خانه هایشان ناراضی هستند ولی نمیدانند چه گیاهی را خریداری کنند تا در فضای بسته ی آپارتمان خراب نشود.این ایده برای رفع این مشکل راه حلی دارد تا با وجود زندگی کردن در آپارتمان مردم به راحتی گل و گیاه پرورش دهند و با چیدن گلدان های مختلف، محیطی زیبا و آرامش بخش برای زندگی داشته باشند و کسانی که وقت کافی برای رفتن به بازار ندارند به راحتی گیاه مورد علاقه خود را انتخاب کنند و در اسرع وقت، بدون نیاز به معطلی سفارش به دست آن ها برسد.

نرم افزار گلدان

ایده کسب و کار تولید دیوار زندهحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده کسب و کار تولید دیوار زنده
امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ و معروف به دنبال ایده های جدید طراحی داخلی جهت ایجاد فضایی امن و آرام و چشم نواز برای کارمندان و مشتریان هستند؛ در این میان بسیاری از شرکت ها به جای صرف هزینه جهت طراحی المان های تجملی و پر زرق و برق به سراغ ایدۀ خلاقانه و جذاب دیوار زنده رفته اند.

فرض کنید نرم افزاری وجود داشته باشد که انواع گل ها، نهال ها، درختان تزئینی و گیاهان دیگر را نمایش دهد، در مورد هر کدام به صورت کامل توضیح دهد که شامل نوع گیاه، از چه خانواده ای است، به آب نیاز دارد یا خیر، آیا میتوان در فضای بسته از آن نگهداری کرد، قیمت و دیگر توضیحات مورد نظر باشد و مردم با مراجعه به این نرم افزار و ساختن حساب کاربری بدون اتلاف وقت به راحتی گلدان خود را سفارش دهند.  

طراحی نرم افزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط