• حداقل سرمایه : 10000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
سفر رفتن، تجربه بسیار شگفت انگیزی است و تعداد افرادی که به سفرهای طولانی دور دنیا یا کشور خود میروند، زیاد است. بسیاری از افراد، آرزوی سفردارند ولی با ترس‌های مختلف که شاید مهم‌ ترین آن ها، هزینه سفر و نداشتن پول کافی باشد، افراد بیخیال می شوند. یکی دیگر از دلایلی که افراد را از سفر، به خصوص سفرهای خارجی باز می‌دارد، کارمند بودن و ترس از دست دادن شغل یا نداشتن مرخصی کافی می باشد.

دسته ای از افراد هستند که برای جور کردن هزینه های سفر خود، دنبال کسب درآمد هستند. کار در سفر یکی از روش های کسب درآمد است که افراد به وسیله آن میتوانند هم سفر کنند و هم هزینه های تفریح و سفر خود را بپردازند.


کارهای مختلفی وجود دارد که افراد میتوانند در هنگام سفر انجام دهند :


فروش صنایع دستی: شما به هر جایی که سفر کنید، می‌توانید صنایع دستی کشور خود یا دست سازهای خود را به آنجا برده و بفروشید.


عکاسی و فروش عکس: کسانی که عکاسی میکنند و دوربین دارند، میتوانند در سفر از مردم یا از مکان‌های دیدنی و طبیعت عکس بگیرند و بفروشند. اگر حرفه‌ای باشند، می‌توانند با سایت‌ها و مجلات همکاری کنند و عکس‌هایشان را به آن‌ها بفروشند.

کسب درآمد

نرم افزار سفر اجتماعی


کسب و کارهای آنلاین: خیلی از مشاغل هستند که اگر افراد در رابطه با آن‌ها تخصص داشته باشند، می‌توانند به صورت آنلاین نجام دهند. کافیست به هر جا که سفر می‌کنند، لب تابشان را به همراه داشته باشند. مشاغلی مانند: مشاوره، کارهای گرافیکی، نویسندگی، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، ادمین شبکه‌های اجتماعی و

کسب و کار آنلاین

ایده کسب و کار مشاور تفریحی


راهنمای تور: افراد میتوانند با راهنمای تور شدن همزمان هم سفر کرده و هم کسب درآمد کنند و با یک تیر دو نشان بزنند. بعضی از تور لیدرها،  سالانه با شرکت‌ ها و آژانس‌ های گردشگری قرارداد می ‌بندند و به صورت تمام وقت برای آن ‌ها کار می‌کنند ولی برخی دیگر به صورت روزانه کار کرده و حقوق می‌گیرند.


کار در مسافرخانه‌ها و هتل‌ها: افراد به ازای چند ساعت کار پاره وقت یا نیمه وقت در این مکان‌ها، میتوانند محلی برای اقامت و وعده‌های غذایی‌شان داشته باشند و همچنین مبلغی را به عنوان حقوق دریافت کنند و یا به ازای ماندن درمسافرخانه و خوردن غذا، پولی به آنها نپردازند.


کسب و کار پرداخت پس از سفرحتما این به این مطلب هم سربزنید: کسب و کار پرداخت پس از سفر
سفر کردن از آن دست کارهاییست که محدودیت نمیشناسد؛ افراد و خانوار ها در هر سطح مالی که قرار داشته باشند سفر را از برنامه زندگی خود حذف نمیکنند...


کار در کافه‌ها و رستوران‌ها: افراد میتوانند در کافه‌ها و رستوران‌ها سالن‌دار شوند یا کارهای متنوعی مثل کارهای نظافتی و ... انجام دهند که به ازای انجام آن، دیگر لازم نیست بابت غذا و یا پول نگران باشند.

کار در سفر

این کارها به افراد کمک میکند تا بتوانند از سفر خود لذت برده، کسب درآمد کنند و نگرانی از بابت هزینه های سفر خود نداشته باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط