• حداقل سرمایه : 100000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
کافه و کافه گردی چند سالی است که بسیار رونق گرفته است وافراد زیادی هستند که ترجیح می دهند روزی چند ساعت در کافه های شهر وقت بگذرانند و یا با دوستانشان خوش بش کنند؛ همین موضوع باعث شده است تا شاهد افزایش تعداد کافه ها در نقاط مختلف شهر باشیم.

همزمان با گسترش کافه ها در شهرافراد زیادی به این کارعلاقه دارند ولی هزینه راه اندازی آن را ندارند. ایده استارتاپی کافی شاپ سیار به افرادی که میخواهند این کار را شروع کنند کمک بسیاری میکند زیرا اینکار به مکانی مناسب، هزینه مکان، کارکنان و دیگر مواردی نیاز دارد که کار را بسیار دشوار میسازد.

کافه سیار

استارتاپ کافی شاپ سیار این مشکل را حل میکند زیرا افراد میتوانند با استفاده از خودرو شخصی خود یک کافی شاپ راه اندازی کنند و با چرخیدن درشهرهم مشتریان زیادی را به خود جذب کنند هم با ساخت صفحات مجازی از قبیل تلگرام و اینستاگرام به تبلیغ کار خود بپردازند و افراد زیادی را در نقاط مختلف شهر با خود آشنا کنند. کافی شاپ های کوچکی که پشت ون‌ها راه اندازی میشوند و در سطح شهر می چرخند و مشتریان خود را پیدا می کنند؛ کافی شاپ هایی که در واقع استارت آپ هایی کوچک هستند که مشتریانشان را از طریق شبکه های مجازی پیدا می کنند و بعد از حضور برای آن ها قهوه داغ، چای، اسپرسو و ... سرو می کنند و تعدادشان درسطح شهرها در حال افزایش است. این افراد میتوانند با درست کردن صفحه‌ای در اینستاگرام و معرفی کار خود هر روز به یکی از نقاط شهر سفر کنند و روز قبل به مشتریان خود این را اطلاع بدهند و همچنین میتوانند در طول روز به چند منطقه از شهر بروند و اینگونه خیلی بهتر کسب درآمد میکنند و با آدمهای زیادی نیز آشنا میشوند.

کافی شاپ سیار

استارتاپ کافی شاپ سیار از بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار و همچنین سودآوراست که علاقه‌مندان به قهوه و کافی‌شاپ را به خود جذب میکند و به افراد زیادی نیز کمک میکند تا کار مورد علاقه خود را داشته باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط