• حداقل سرمایه : 100000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
امروزه برای اکثرافراد اتفاق افتاده است که موجودی داخل کیف و جیب و کارتشان کافی نبوده است و به فکر فرو میروند که پول‌هایشان کجا خرج شده‌ است. درسواد مالی، گامِ نخست، مسلط بودن بر اوضاع مالی و داشتن حساب دخل و خرج‌هاست؛ اینکه فرد بداند در یک ماه چقدر درآمد دارد و چه هزینه هایی پرداخت می‌کند. هزینه های گوناگونی مثل رفت و آمد، لباس و کفش، سینما و استخر و تفریح، ورزش، دکتر و دوا و دیگر هزینه‌ها باعث میشوند تا پول افراد خیلی زودتر از گرفتن حقوقشان تمام شود.

برنامه‌ریزی مالی یعنی ثبت میزان درآمدها و هزینه‌هایی که در حال حاضر دارند و ثبت هزینه‌هایی که باید در آینده انجام بدهند؛بدهی‌های خویش را به حداقل رسانده و بازپرداخت به موقع آن‌ها را مدیریت کنند تا اعتبارشان نیز حفظ شود. انسان ها بدون برنامه‌ریزی زمانی، دچار روزمرگی می‌شوند، وقت کم می‌‌‌آورند و زمانی به خودشان می آیند که به خیلی از آرزوها و خواستهایشان نرسیده‌اند، بدون برنامه‌ریزی مالی نیز همین اتفاق می‌افتد.

کیف پول همراه

ایده استارتاپی کیف پول همراه به افراد در حل این مشکل کمک بسیاری میکند . فرض کنید نرم افزاری وجود داشته باشد که افراد با وارد کردن مقدار درآمد خود و هزینه هایشان بصورت موردی؛ نرم افزاربرنامه ای برای خرج کردن پولشان به آنها میدهد تا زودتر از موعد پولشان تمام نشود. برنامه ای که شامل همه هزینه ها حتی تفریحشان باشد.

برنامه ریزی مالی

این نرم افزار قابلیت های مختلفی به کاربران خود میدهد که به وسیله آن میتوانند برنامه ریزی مالی دقیقی برای خود داشته باشند و پول خود را تقسیم بندی کرده و بیشتر از حد مجاز خرج نکنند. به عنوان مثال افراد با ساخت حساب کاربری وارد برنامه میشوند و درآمد ماهیانه خود را نوشته و از میان گزینه های موجود در نرم افزار آنهایی را که میدانند انجام میدهند را انتخاب و با تقسیم بندی پول افراد در هر قسمت برنامه دقیقی برای خرج آن ارائه میکند. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط