امروزه ebook یا کتاب الکترونیکی، پدیده ای کاملاً جدید است و هدف آن این است تا نظام آموزش و اطلاع رسانی را با دگرگونی هایی اساسی مواجه سازد. کتاب های الکترونیکی علاوه برمتن‏‎، صوت وتصاویررا نیز شامل میشوند. بعلاوه می توانند درقالب فایل هایی که می تواند در رایانه اجرا شود مانند قالب های Word Text ،HTML ،PDF درآیند.

جمع‌‌آوری مهارت‌های خود در یک کتاب قابل دانلود که ارزشی را به کسانی که به دنبال ارتقای مهارت، پیشرفت شغلی و یا راه اندازی کسب و کار خود هستند، شیوه‌ای قوی، تاثیرگذار و سودآور به عنوان یک کار پاره وقت محسوب می‌شود. 

کتاب الکترونیکی

اگر شما به دنبال کاری پاره وقت هستید که در منزل خود هم بتوانید آن را انجام دهید و درآمد کسب کنید انجام این کار بسیار ساده‌تر از چیزی که به نظر می‌رسد است و البته ایده خلاقانه‌‌ای برای کسب درآمد محسوب می‌شود. جمع‌‌آوری مهارت‌های خود در یک کتاب قابل دانلود که به کسانی که به دنبال پیشرفت شغلی و یا راه اندازی کسب و کار خود هستند، شیوه‌ای تاثیرگذار و سودآور به عنوان یک کار پاره وقت محسوب می‌شود. اگر با شرکت دوره‌های نویسندگی و خلاقیت و بازار هدف خود وارد این عرصه شوید، خواهید دید که به راحتی میتوانید کسب در آمد کنید.

کتاب خوانی

کتاب‌های چاپ شده، معمولا وزن زیادی دارند و حمل آنها دشوار است. در حالیکه کتاب‌های الکترونیکی اینگونه نیستند و شما می‌توانید در تلفن همراه‌تان، کتابخانه بزرگی ازکتاب‌های دیجیتالی تهیه کرده و در هر زمان و مکانی به آنها دسترسی داشته باشید.   بطور کلی خوانندگان کتاب‌های الکترونیکی ارتباط بهتری با تکنولوژی برقرار می‌کنند. و اگر قسمتی از محتوای کتاب برایتان سوال بود، با کپی کردن متن آن در گوگل ، به راحتی می‌توانید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ایده خلاقانه ساخت تبلیغاتحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده خلاقانه ساخت تبلیغات
امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شوند. تبلیغات مناسب و بکارگیری رسانه جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مشتریان بازار هدف می تواند مرحله معرفی و یا رشد از چرخه عمر محصول را با سرعت بالایی طی نماید.

کتاب خانه الکترونیکی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط