هر چیزی که اتفاق می‌افتد به خصوص چیزای مهم یک نوع رویداد هستند. می‌تواند یک مراسم اجتماعی یا عمومی برنامه‌ریزی شده باشد. یک رویداد می‌تواند یک جشن عروسی، مهمانی اداری، کنفرانس، عرضه محصولات، رویداد ورزشی، کنسرت موسیقی و دیگر برنامه ها که یک رویداد حساب میشوند.

مدیریت رویداد به استفاده از تکنیک‌های مدیریت پروژه برای برگزاری مراسم، رویدادها یا جلسات، کنفرانس‌ها، کنسرت‌ها گفته می‌گردد. به روند برنامه‌ریزی و هماهنگی این رویدادها برنامه‌ریزی مراسم میگویند می‌تواند شامل بودجه‌بندی، برنامه‌ریزی، انتخاب محل، کسب مجوزهای لازم، هماهنگی حمل‌ونقل، تنظیم سخنرانان یا هنرمندان، تنظیم دکور، امنیت رویداد، پذیرایی باشد. مدیریت رویدادها به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه یا سالیانه مورد استفاده قرارمی‌گیرند.

مدیریت رویداد

اگر شما در انجام این کارها مهارت دارید این ایده خلاقانه بسیار مناسب شما یوده و به راحتی میتوانید از آن کسب درآمد کنید.

مدیریت و برگزاری یک رویداد نیازمند مهارت های خاصی است. مدیر رویداد باید ویژگی های خاصی داشته باشد از قبیل : قادر به انجام چند کار باشد، روابط عمومی بالایی داشته باشد، در سازمان دهی مهارت داشته باشد، خلاقیت داشته باشد، به جزئیات توجه کند، مهارت فروش، بازاریابی و فن بیان عالی داشته باشد و بتواند برای هزینه ها برنامه ریزی و مدیریت کند.


آژانس تبلیغاتی ایده ناب کسب و کارحتما این به این مطلب هم سربزنید: آژانس تبلیغاتی ایده ناب کسب و کار
امروزه فروشنده خوب که کالا و محصول خوب دارد برای اطلاع رسانی و آشنایی مردم با محصولاتش به تبلیغات نیاز دارد. فروشندگان باید با چگونگی تبلیغات آشنا باشند و بدانند که برای معروف شدن فروشگاه یا برند خود باید چه کارهایی انجام دهند.

اگر میخواهید در این حرفه موفق شوید باید منعطف باشید، با فروشندگان در مورد بوجه مذاکره کنید، مسئولیت ها را تقسیم کنید، یک برنامه پشتیبانی تهیه کنید، تمرین کنید، از همه چیز عکاسی کنید و به موقع پیگیری کنید.

برنامه ریزی و تمرین


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط