تولید میوه خشک و سبزیجات و بسته بندی آنها یکی از پرسود ترین کارهاییست که می توان در خانه هم به درآمد رسید و هرچه به سال نو ، نزدیک تر باشیم درآمد این کار هم بیشتر میشود.

با توجه به گرانی نرخ اجاره ها و افزایش هزینه ها، راه اندازی مشاغل خانگی ایی که بتواند در محیط کوچک به درآمد برسد ایده جذابیست که البته امروزه مشاغل خانگی، رو به افزایش بوده و مورد استقبال بسیاری از زنان و مردان واقع شده است.  با داشتن شغل خانگی، هزینه ایاب و ذهاب، مالیات و ترافیک ندارید و شغلی مستقل خواهید داشت.

خشک کردن میوه

ایده پولساز پخت شیرینی و دسر در منزل

یکی از مشاغل خانگی پرطرفدار، تولید میوه خشک، سبزیجات و بسته بندی آنهاست.امروزه به دلیل نداشتن وقت و حوصله، خیلی ها حاضرند پول بیشتری بدهند و انواع سبزی غذا، بادمجان، کدو و پیاز خرد و سرخ شده را تهیه کنند. همچنین تاریخچه تولید میوه‌های خشک، مربوط به ۱۷۰۰ سال قبل از میلاد مسیح است. در آن زمان، مردمان، میوه‌های تابستانی را خشک و برای استفاده در زمستان، ذخیره می‌کردند. تهیه چیپس میوه از میوه‌های تازه، توجیه اقتصادی بسیار مناسبی دارد. خشک کردن میوه‌جات، یکی از روش‌هاي جلوگیري از فساد میکروبی آن‌ها است. در این روش، در اثر کاهش میزان رطوبت، امکان فساد میکروبی بسیار کم میشود. خشک کردن، ضمن اینکه روي محصول اثر حفاظتی دارد، وزن و حجم آن را نیز به میزان چشم‌گیری کاهش می‌دهد، در نتیجه از هزینه‌های حمل و نقل و ذخیره‌سازي نیز می‌کاهد.

کسب و کار خشک کردن میوه


پرسود ترین ایده های کسب و کار خانگی حتما این به این مطلب هم سربزنید: پرسود ترین ایده های کسب و کار خانگی
امروزه با گسترش فضای مجازی و اینترنت در کشور ایران زندگی مردم بر پایه آن شکل گرفته است و استفاده از آن برای همگان بسیار مهم است.کسب و کارهای زیادی از جمله ایجاد اشتغال از راه دور ، بانکداری الکترونیکی ، خرید و فروش الکترونیکی ، تسهیل خدمات اداری و گمرکی ، تجارت در گردش ، بین المللی شدن بازار تولید ، تامین نیروی انسانی شرکت های بزرگ ، بررسی عمیق وضعیت اقتصادی در دنیای امروز ، تسریع در مبادلات اقتصادی ، دسترسی انسان به بازارهای جدید، کاهش هزینه های خرید ، حذف کاغذ بازی ، سهولت در معرفی کالا ها، ارتقای قدرت مشتری در برابر فروشنده بوده است.از جمله این ها کسب و کار خانگی است که بسیار پر سود بوده است و سرمایه زیادی نیز لازم ندارد. کارهای زیادی وجود دارد که افراد میتوانند در خانه خود انجام دهند و از اینترنت برای فروش کارهای خود استفاده کنند یا کسب و کار اینترنتی راه بیندازند.


برای شروع کار ابتدا باید سبزی را خریداری کنید پس باید تا انجا که می شود سبزی را ارزان خریداری کنید و برای راضی نگه داشتن مشتری سبزیجات را خوب بشوید، فقط مراقب باشید که زخمی و له نشوند. و سعی کنید هیچ علف هرزی در بین سبزیجات باقی نمانده باشد. برای تولید چیپس میوه در خانه نیز یک اتاق کوچک هم برای شروع کافیست، همچنین تجهیزات خشک کردن میوه شامل دو دستگاه خشک کن و خردکن میوه است در نهایت یک دستگاه کوچک وکیوم برای بسته‌بندی نیاز دارید که هرچه بسته‌های خود را در حجم کمتر تولید کنید بهتر است. اگر بازاریابی بلد نیستید حتما آن را یاد بگیرید، مهمتر از تولید، فروش و بازاریابیست، بهترین راه برای فروش بدون دغدغه در این کار گرفتن سفارش قبل از تولید است. قنادی‌ها و سوپرمارکت‌ها، سبزی فروشی ها و هایپر مارکت ها بهترین خریداران هستند. 

میوه خشک شده

ایده خلاقانه طراح مد درمنزل

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط