• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
اهمیت استفاده از کلید و پریز برق برهیچ کسی پوشیده نیست. کافی است در مکانی حضور داشته باشید و نتوانید پریزی برای شارژ گوشی همراه تان یا سایر وسایل برقی پیدا کنید، آن وقت است که به ضرورت وجود این صنعت در زندگی امروز پی خواهید برد.

در گذشته کلید و پریزها شکل بسیار ساده تری داشتند و تنها در دو رنگ کرم و سفید عرضه می شدند اما امروز نه تنها هر رنگی را که بخواهید بلکه انواع هوشمند آن را نیز می توانید خریداری کنید.

امروزه کلید و پریزها قابلیت های زیادی دارند، مجهز به سیستم کنترل از راه دور هستند یا حتی بعضی کلیدها به صورت لمسی عمل می کنند و طراحی ظاهری آنها هم زیباتر است.

پریز برق

پرینت سه بعدی ایده جالب کار در منزل

این کلیدها نصب راحت تری داشته و نیازی به پیچ و مهره ندارند و به خاطر مکانیزم فنری پشت شان به راحتی در عمق دیوار قرار می گیرند. پریزها نیز تنوع بیشتری نسبت به گذشته پیدا کردند، طوری که یک پریز می تواند در عین حال چندین کاربرد داشته باشد و تبدیل به ورودی های دیگری شود. 


 طراحی اپلیکیشن کنترل هوشمند خانه ایده نو و خلاقانهحتما این به این مطلب هم سربزنید: طراحی اپلیکیشن کنترل هوشمند خانه ایده نو و خلاقانه
اینترنت در حال حاضر همه مردم را به هم متصل می کند و دنیای امروزه کاملا دیجیتال و به روز است. اکثر افراد به دنبال راهی بری منترل وسایل هوشمند خود هستند تا کار کردن در خانه برایشان آسان تر شود.

شما با سرمایه گذاری در بازار این موحصول میتوانید با کمی تلاش به درامد خوبی برسید. سرمایه اولیه برای شروع فعالیت در این حوزه بستگی به این امر دارد که شما قصد سرمایه گذاری در چه سطحی را دارید،  زیرا می توان این فعالیت را در دو سطح کارگاهی یا کارخانه ای ادامه داد. برای سرمایه گذاری در سطح کارگاهی داشتن 2 میلیارد تومان می تواند کار راه انداز باشد. داشتن 1000 متر زمین با حدود 15 کارگر جزو مقدمات این سرمایه گذاری محسوب می شود. 

هر کاری را می توان با سرمایه ای کم شروع کرد، در طول کار اگر قصد توسعه کار را داشته باشید آن وقت است که سرمایه بیشتری لازم خواهید داشت. امروزه دیگر ۲میلیارد تومان هم برای شروع این کار کافی نیست و با هزینه کردن این مبلغ تنها در سطح ابتدایی می توانید به فعالیت بپردازید.

کلید برق

صنایع کنسروسازی ایده خلاقانه سرمایه‌گذاری

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط