• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
سگ ها یکی از بامزه ترین، وفادارترین و دوست داشتنی ترین حیوانات هستند. پلیس از سگ ها برای کشف مواد مخدر، اجساد و نجات مردم پس از یک فاجعه طبیعی استفاده می کنند. اگر انسان صبوری هستید و به سگ ها علاقه دارید این شغل بسیار مناسب شماست.

سگ ها نیاز به آموزش دارند. آنها باید یاد بگیرند که به حرف صاحبانشان گوش دهند و همانطور که به آنها گفته می شود،  عمل کنند. علاوه بر این، پلیس و ارتش از سگ ها برای کشف مواد مخدر، اجساد و نجات مردم پس از یک فاجعه طبیعی استفاده می کنند.

قبل از دادن آموزش های لازم به سگتان باید به نژاد، جنسیت و سن آنها توجه کنید. برخی از آموزش ها مناسب به نژادی خاص هستند و برخی آموزش ها نیز با سن سگتان ارتباط مستقیم دارد. بعنوان مثال  از یک سگ تریر نمیتوانید انتظار حفاظت و نگهبانی داشته باشید زیرا این آموزش مخصوص نژاد سگ های کار مثل ژرمن شپرد، دوبرمن مالینوا، پینچر، روتوایلر، و … است.همچنین برخی آموزش های لازم برای سگ ها مربوط به سن خاصی است.برای مثال برای نگهبانی نژاد ژرمن شپرد بسیار عملکرد خوبی دارد اما آیا آموزش دادن به یک توله 4 ماهه امکان پذیر است؟ مسلما جواب منفی است زیرا سگ باید تا حدودی به سن بلوغ نزدیک شود تا توانایی درک کردن محیط اطراف را داشته باشد و بتواند در سختی ها و دشواری ها بهترین تصمیمات را بگیرد.

برای انجام این کار، آنها باید آموزش ببینند. بنابراین، اگر آدم صبوری هستید و رابطه خوبی با سگ ها داشته باشید، می توانید این کار را در خانه شروع کنید یا اگر دوست دارید و سرمایه لازم را دارید، می توانید یک مرکز آموزش سگ راه اندازی کنید.


کسب و کار آموزش سگکسب و کار آموزش سگ

نگهداری از سگ و گربه، ایده ای جذاب برای دوستداران حیوانات

کسب و کار آموزش سگکسب و کار آموزش سگکسب و کار آموزش سگ

مرکز آرایش و نظافت حیوانات خانگیحتما این به این مطلب هم سربزنید: مرکز آرایش و نظافت حیوانات خانگی
آرایش و نظافت حیوانات واقعا یک ایده جذاب و یک نیاز برای هرکسیه که حیوان خونگی داره . همه صاحبان این حیوانات دوس دارن حیوانشون خیلی قشنگ و جذاب باشه .

کسب و کار آموزش سگکسب و کار آموزش سگ

رفتارشناس حیوانات، ایده ای جدید و کاربردی

کسب و کار آموزش سگ

کسب و کار آموزش سگ


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط