• حداقل سرمایه : 20 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
تهیه مربا و مارمالاد در خانه یکی از بهترین ایده ها برای مشاغل خانگی است. از اونجایی که تنوع توی مربا خیلی بالاست میشه انواع مختلف اون رو عرضه کرد که خودش باعث ایجاد برند میشه . مرباهایی که تاحالا کسی نخورده قطعا خیلی از محصولاتتون رو تست میکنن .

تهیه مربا و مارمالاد در خانه یکی از بهترین ایده ها برای مشاغل خانگی است. از اونجایی که تنوع توی مربا خیلی بالاست میشه انواع مختلف اون رو عرضه کرد که خودش باعث ایجاد برند میشه . مرباهایی که تاحالا کسی نخورده 

قطعا خیلی از محصولاتتون رو تست میکنن . فکر کنین به همدیگه میگن باورت میشه مربای هندوانه داره این طرف . مرباهایی که واقعا جدیده . به نظرم حتی این مرباها رو میشه بصورت انحصاری به بعضی کافی شاپ ها داد . حتی مشتری ها هم میفهمن که مثلا مربای کاکتوس فقط فلان کافی شاپ داره . خود این موضوع کلی به رشد برند شما کمک میکنه و بازار جدیدی رو ایجاد میکنه.پخت مربا، ایده ای عالی و پردرآمد در خانهپخت مربا، ایده ای عالی و پردرآمد در خانه** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


خانه دونات، ایده ای منحصر به فرد و خوشمزه

پخت مربا، ایده ای عالی و پردرآمد در خانهپخت مربا، ایده ای عالی و پردرآمد در خانه


مربا و مارمالاد غذاهایی هستند که از میوه و شکر تهیه می شوند، معمولاً برای صبحانه خورده شده و یا در انواع پای، کیک و غیره از آنها استفاده می شود.

مربا یک وعده غذایی محبوب برای صبحانه یا میان وعده عصرانه است. به همین دلیل صدها نوع مربا، با طعم های متفاوت و مواد تشکیل دهنده ی مختلف وجود دارد.


پخت مرباپخت مربا

خانه ی پنکیک، ایده ای منحصر به فرد و خوشمزه

پخت مرباپخت مربا


تهیه مربا و مارمالاد در خانه یکی از بهترین ایده ها برای مشاغل خانگی است. افرادی که آشپزی را دوست داشته و در آن مهارت دارند، می توانند هر زمان و هر کجا که بخواهند این حرفه را شروع کنند.


پخت مرباپخت مربا

   

کافه شکلاتحتما این به این مطلب هم سربزنید: کافه شکلات
داشتن یک کافه ای که بتونیم توش انواع و اقسام شکلات ها رو سرو کنیم میتونیم یک ایده خوب باشه . چون خیلی میزان تنوع توی شکلات زیاده و میتونیم هر سری یک طعم و مدل جدید از شکلات رو به مشتری عرضه کنیم .

   

پخت مرباپخت مربا


گرچه هزینه های شروع و الزامات کار پخت مربا حداقل است ولی سود آن قابل توجه است.


پخت مرباپخت مربا

کافه نان، یک ایده تجاری جذاب و خوشمزه

پخت مرباپخت مربا


می توانید کار تهیه مربا را در خانه شروع کرده و سپس محصولات خود را به سوپرمارکت ها یا مستقیماً به خریداران بفروشید. یک گزینه دیگر نیز وجود دارد: شما می توانید فروشگاه مربا فروشی خود را باز کرده و محصولات خود را مستقیما بفروشید.


پخت مرباپخت مربا

خانه ی پای، ایده ای خوشمزه و پردرآمد

پخت مرباپخت مربا


نظر شما در مورد این ایده تجاری چیست؟ آیا دوست دارید در خانه مربا درست کنید یا ترجیح می دهید در کارگاه مغازه یا فروشگاه خود به پخت مربا بپردازید؟ شما همچنین می توانید در بازار مربا، کارخانه های مربا و غیره سرمایه گذاری کنید. همه چیز به میزان پولی که می خواهید صرف کنید بستگی دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط