• حداقل سرمایه : 500 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
آماده کردن مواد اولیه توی رستوران ها خیلی زمان میبره ایده کارگاه های تولید مواد اولیه برای اینه که همه مواد اولیه ات از قبل آماده باشه و نیاز به فضای زیادی ام نداشته باشی و آماده همه رو سفارش بدی

یکی از درگیری های همیشگی رستوران ها و فست فود ها مبحث آماده سازی مواد اولیه است که خوب هرکدوم از اینها اگر آماده بشه زمان کمتری از رستوران گرفته میشه . کما اینکه همیشه یک طعم لذیذ رو به مشتری ارائه میدن

پس هر مدل مواد اولیه ای رو بتونیم به رستوران برسونیم ایده خوبیه

از سالاد و سیب زمینی گرفته تا پیتزا و...


تولید مواد اولیه برای رستوران ها


** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


یکی از اصلی ترین سؤال ها برای کسانی  که می‌خواهند یک رستوران راه اندازی  کنند ، این است که مواد اولیه را از کجا و چگونه تهیه کنند. رستوران‌های زنجیره‌ای سیستم تهیه و توزیع مواد غذایی را برای رستوران‌هایشان تدارک دیده‌اند و به همین علت هم هست که محصولاتشان در همهٔ شعبه‌ها با یک کیفیت است. اما برای رستوران‌های انفرادی شرایط متفاوت است و باید برای خودشان تأمین‌کننده پیدا کنند. برای داشتن محصول باکیفیت باید تأمین‌کننده مناسبی داشته باشید که مطمئن باشید مواد باکیفیت را برای شما می‌آورد. علاوه بر کیفیت محصول زمان تحویل هم مهم است. 

قبل از دست و پا کردن کارگاه تولید مواد اولیه برای رستوران ها نیاز است که مشتری های خود را شناسایی کنید. غذاهایی که سرو می‌کنند، فضایی که دارند برای نگهداری و میزان فروشی که دارند.که آیا شما از پس براورده کردن نیازشان تا چه مقدار توانا هستید.

یک فهرست برای خود درست کنید.منوی خود را در نظر بگیرید و تمام مواد لازم آن را بنویسید. با سرآشپز خود مشورت کنید. هدف این است که یک لیست جامع از هر ماده غذایی و نوشیدنی‌ای که نیاز دارید داشته باشید. از موارد ریز مانند نمک یا حتی دستمال توالت هم غافل نشوید. مطمئن شوید هر چه که سرآشپز نیاز دارد را اینجا لیست کنید. 

تولید مواد اولیه برای رستوران ها

با توجه به نوع رستوران ها دسته‌های کلی مانند گوشت، محصولات لبنی، ادویه‌جات، سبزیجات، نوشیدنی‌ها و… درست کنید و در هر دسته هر چه که نیازشان میشود را بنویسید.

سپس با همه خریداران احتمالی تماس بگیرید و با پرسش و پاسخ لیستی از نیازهایشان طبق نوع رستوران تهیه کنید.شما به زمان نیاز دارید تا در نظر بگیرید که قیمت‌ها، پیشنهادات محصول، جدول زمان‌بندی و زمان تحویل به مشتری های مختلف را بررسی کنید و مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. جلسات اولیه با خریداران  مانند مذاکره است.شما یک رابطه تجاری طولانی‌مدت را پیشنهاد می‌کنید، بنابراین در مورد نیازهای خود شفاف باشید. 

کارگاه تولید مواد اولیه

 محصولات باید در ساعت توافق شده و در یک کامیون مجهز به‌منظور جلوگیری از فاسد شدن تحویل داده شوند. وسایلی که سفارش داده‌ اند باید در دمای مناسب، آسیب‌ندیده و فاقد پوسیدگی و آفات باشند. یا خودتان یا شخصی از کارمندان شما باید هنگام آماده سازی بسته‌ها را بررسی کند. بلکه زمانی که با حجم بالایی از محصولات کار روبه رو هستید، ممکن است اشتباهاتی رخ دهد.اولین چیزی که گیرنده باید تأیید کند این است که محصولات موجود در تحویل با آنچه در فاکتور موجود است مطابقت داشته باشد.

وجود کارگاه های تولید مواد اولیه برای رستوران ها علاوه بر سرعت بخشیدن به روند فعالیت رستوران ها مزیت های بیشماری دارد.به عنوان مثال:کم کردن حجم کاری رستوران ها ، بی نیازی از فضای زیاد برای اماده سازی ، افزایش فروش ، بیشتر شدن تعداد مشتریان وفادار و...اشاره کرد.

تیم ایده پرداز هومیاسه در تلاش است.که با ارائه دادن ایده های مورد نظر شما سهمی در رشد و پرورش کسب و کار شما داشته باشد.هر آنچه که میخواهید در اینجا هست. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط