اگر به طبقه بندی و نظم دادن به وسایل منزل علاقه دارید، بهتر است بدانید که افرادی در جهان این کار را به عنوان حرفۀ خود انتخاب کرده اند...

اگر به طبقه بندی و نظم دادن به وسایل منزل علاقه دارید و روزانه زمان زیادی را به مشاهدۀ انواع شیوه های بسته بندی و مرتب کردن وسایل و ابزارها می گذرانید؛ بهتر است بدانید که افرادی در جهان این کار را به عنوان حرفۀ خود انتخاب کرده اند و با ذهنی پر از ایده های طبقه بندی و سازماندهی، به خانه های شلوغ و بی نظم مراجعه می کنند و برای سامان پیدا کردن آن ها ایده می دهند. مرتب نگاه داشتن جای جای خانه کاری دشوار است. 


در دسترس بودن قبض‌های آب و برق، لوازم تحریر بچه‌ها و لوازم یدکی اتومبیل در پارکینگ این نکته را نشان می دهد که مرتب نگاه داشتن تمامی نقاط خانه کار مشکلی است و عدم توجه به آن می‌تواند بی‌نظمی و آشفتگی را به بار بیاورد اما از بين بردن اين آشفتگی با وجود سخت بودنش، وقت‌گير نيست. با اختصاص دادن چند دقیقه در روز می‌توان از تلنبار شدن وسایل اضافی جلوگیری کرد و انجام امور را به روزهای آینده موکول نكرد. در نتیجه، انرژی و زمان کمتری صرف شده و از لحاظ روحی و روانی به شما فشار نخواهد آمد.

سازماندهیبازسازی منازل فرسوده ایده خلاقانه کسب و کار


این حرفه چیزی فراتر از تمیز کردن خانه ها می باشد؛ افراد مشغول به این حرفه با جدید ترین محصولات و نوآوری های موجود در بازار برای نگهداری و جداسازی وسایل منزل آشنا هستند و در هر مکان می توانند تشخیص دهند کدام شیوۀ سازمان دهی کارکرد بیشتری خواهد داشت تا دسترسی آسان تر و سریع تر به وسایل محقق گردد.


ممکن است گمان کنید سازمان دهنده های حرفه ای منزل، کسب و کاری کم ارزش و یا موقعیت اجتماعی نامناسبی دارند؛ اما باید بدانید که پروژۀ جدید این افراد میتواند سازمان دهیِ کمد لباس و جواهرات گران قیمت یکی از بازیگران مطرح هالیوود باشد که با  مراجعه و اعتماد به این افراد و سرویس ها و صرف هزینه های هنگفت از خدمات و تخصص آن ها استفاده می کند.


طراحی دکوراسیون داخلی منزل و ایده های آنحتما این به این مطلب هم سربزنید: طراحی دکوراسیون داخلی منزل و ایده های آن
امروزه در زندگی یک طراح دکوراسیون روزی بسیار پر مشغله دارد و روزهایش هرگز تکراری و خسته کننده نمی‌شود. فضای زیبایی که یک طراح داخلی برای مشتریان خود می‌سازد نتیجه ماه‌ها ، تفکر، برنامه ریزی و کار سخت است و همه ایده‌ها یک دفعه در ذهن او تداعی و در مدت کوتاهی به نتیجه میرسد.

سازماندهی منزل

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط