• حداقل سرمایه : 2000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
وقتی‌ که برای مدتی طولانی، فشار کاری زیادی را تحمل کرده باشید، مسافرت گزینه‌ای است که برای استراحت و تجدید قوا به ذهنتان خواهد رسید. یک سفر چندروزه، درجایی مناسب، می‌تواند انرژی ازدست‌ رفته را به شما بازگرداند. زندگی روی مریخ دور از ذهن بنظر میرسد، اما هتل مریخی یک تجربه بدست آوردنیست. هتل مریخی میتواند یک اقامتگاه خاص در دل صحراهای پهناور ایران باشد؛ مکانی که معماری منحصر به فرد آن، مردم را از سراسر کشور به سمت خود می کشاند.

یکی از بخش‌های مهمی که در برنامه‌ ریزی سفر باید به آن توجه کنید، محل اقامت است. محلی امن، راحت و مناسب که بتوانید پس از گردش و بازدید از اماکن دیدنی، برای استراحت و استحمام از آن استفاده کنید. تمام هتل‌ها و اقامتگاه‌های خوب، تلاش می‌کنند تا شما آنجا را مثل خانه خود بدانید. یکی از مهم‌ترین هزینه‌های سفر، به خصوص در سفرهای خارجی، هزینه‌ی رفت ‌و‌آمد در شهر و وسایل حمل ‌ونقل عمومی برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری است. موقعیت جغرافیایی یک هتل، می‌تواند یک عامل تاثیرگذار در انتخاب هتل باشد. مسلما هتلی که به جاذبه‌های گردشگری نزدیک‌تر باشد، انتخاب بهتری است.


هتل مریخی


زندگی روی مریخ دور از ذهن بنظر میرسد، اما هتل مریخی یک تجربه بدست آوردنیست. هتل مریخی میتواند یک اقامتگاه خاص در دل صحراهای پهناور ایران باشد؛ مکانی که معماری منحصر به فرد آن، مردم را از سراسر کشور به سمت خود می کشاند.


الان کجا برم، ایده ای جالب برای سفرحتما این به این مطلب هم سربزنید: الان کجا برم، ایده ای جالب برای سفر
سفر کردن فعالیتی لذت بخش است و ما را برای مدتی کوتاه از زندگی روزمره و دغدغه های زندگی رها می کند. سفر فواید زیادی دارد که کسانی که زیاد اهل سفر باشند حتما با این فواید و مزایا آشنا هستند.با پیشنهاد طرح های مالی سفر کردن بر اساس بودجه افراد، سفر کردن را کم دغدغه میکند و حین سفر با ارائه خدمات متنوعی میتواند لذت سفر را تضمین کند. خدمات به شکل های متفاوتی هستند بطور مثال پیشنهاد مکان های توریستی، اطلاع از رویداد های در حال وقوع حدوده لوکیشن کاربر قابلیت هایی باشد که بتواند قابلیت شخصی سازی برنامه سفر را با استفاده از تجربه دیگر کاربران فراهم کند.


هتل


هتل مریخی میتواند با استفاده از رنگ سرخ، خاک مریخ را یادآور شده و تفریحات سرگرم کننده ای مثل مخازن بدون جاذبه را برای مشتریان ماجراجویش فراهم کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط