• حداقل سرمایه : 100000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
سفر کردن از آن دست کارهاییست که محدودیت نمیشناسد؛ افراد و خانوار ها در هر سطح مالی که قرار داشته باشند سفر را از برنامه زندگی خود حذف نمیکنند...

سفر کردن از آن دست کارهاییست که محدودیت نمیشناسد؛ افراد و خانواده ها در هر سطح مالی که قرار داشته باشند، سفر را از برنامه زندگی خود حذف نمی کنند. در این میان یک شرکت میتواند به خزانۀ سفر بدل شده و با اعطای وام های سفر و دریافت قسط و مقادیر مشخصی سود پس از پایان سفر، به مسافرین از هر قشر و گروه درآمدی کمک کند تا اوقات خوش و بی نقصی را در هنگام سفر تجربه کنند. 


ایده های کار و کسب درآمد در سفرحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده های کار و کسب درآمد در سفر
سفر رفتن، تجربه بسیار شگفت انگیزی است و تعداد افرادی که به سفرهای طولانی دور دنیا یا کشور خود میروند، زیاد است. بسیاری از افراد، آرزوی سفردارند ولی با ترس‌های مختلف که شاید مهم‌ ترین آن ها، هزینه سفر و نداشتن پول کافی باشد، افراد بیخیال می شوند. یکی دیگر از دلایلی که افراد را از سفر، به خصوص سفرهای خارجی باز می‌دارد، کارمند بودن و ترس از دست دادن شغل یا نداشتن مرخصی کافی می باشد.

نرم افزار سفر اجتماعی


وجود یک درگاه پرداختی سفر و گردشگری که میزان مشخصی را برای حداقل و حداکثر تسهیلات مالی گردشگری خود تعیین کند، مخاطبان متفاوتی را جذب خواهد کرد. سفر ممکن است به دلایل مختلفی پیش بینی نشده باشد و درست در همین زمان هاست که خزانۀ سفر به داد مشتریانش میرسد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط