آبهای معدنی، از چشمه های طبیعی جریان دارند و آنها را در همان سرچشمه در ظرف مخصوصی پر می کنند و برای مصرف حمل می نمایند. آب چشمه ها بطور کلی دارای نمکهایی هستند که در موقع عبور آب از سطح زمین در آن حل شده، ولی آب مقطر فاقد این نمک هاست. آب آشامیدنی بسته بندی میشود و جهت آشامیدن مورد مصرف انسان قرار می گیرد.

ساختار اولیه بسته بندی از نقاط مهمی ست که طراحان باید به آن توجه کنند. همیشه جوانب روانشناسی محصول را برای طراحی در نظر بگیرید. می توانید از رنگ های خاص در طراحی خود استفاده کنید. عواملی مانند باز کردن جعبه و سفت نبودن آن برای ابعاد مختلف دست طبق سن و سال را فراموش نکنید. همچنین شکل گرافیکی محصول برای تبلیغات محصول بسیار مهم است. 

آب معدنی

آب آشامیدنی محصولی است که همه افراد از کوچک تا بزرگ آن را تهیه میکنند و بسته بندی آن بسیار مهم است. حتما شما هم گاهی اوقات با این مسئله رو به رو شده اید که آب معدنی که خریده اید بسته بندی آن زیاد جالب نبوده است یا محکم نبوده است و زود خراب شده است.


بسته بندی و فروش میوه‌ها و سبزیجات ایده کسب و کار خانگیحتما این به این مطلب هم سربزنید: بسته بندی و فروش میوه‌ها و سبزیجات ایده کسب و کار خانگی
تولید میوه خشک و سبزیجات و بسته بندی آنها یکی از پرسود ترین کارهاییست که می توان در خانه هم به درآمد رسید و هرچه به سال نو ، نزدیک تر باشیم درآمد این کار هم بیشتر میشود.

ایده های زیادی برای بسته بندی آب آشامیدنی وجود دارد که محکم و زیبا باشد زیرا زیبایی بسته بندی باعث میشود تا مشتری بیشتری به آن جذب شود. امروزه با توجه به زیاد شدن شرکت ها و کارخانه ها برای تولید انواع و اقسام کالا و محصولات، رقابت بین آن ها نیز به همان نسبت افزایش یافته است و در این میان بسته بندی کالا یکی از عوامل ایجاد رقابت به شمار می‌رود، زیرا یک ابزار قدرتمند برای به فروش رساندن کالا می باشد، به طوری که بیشتر کارخانه ها زمان، هزینه و نیروی زیادی صرف طراحی و بسته بندی محصولات خود می کنند.

بسته بندی آب آشامیدنی ایده کسب و کار تولید و پخش مواد غذایی نیمه آماده تازه

طراحی و بسته بندی باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی ظاهری برای جذب مشتری،بتواند از کالا محافظت کند تا بتواند آن را سالم دست مشتری برساند و کاربردی باشد تا بتوان آن را به آسانی نقل و انتقال داد تا مشکلی برای محصول پیش نیاید.

شما با طراحی ایده هایی برای ظروف آب آشامیدنی میتوانید فروش محصولات خود را بالا برده و مشتریان زیادی را به محصول خود علاقه مند کنید.

بسته بندی آب آشامیدنی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط