• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
یکی از چیزهایی که باید در خانه همه باشد، قفسه کتاب است. به خصوص افرادی که دوست دارند کتاب بخوانند و تعداد زیادی کتاب دارند، همیشه به دنبال قفسه کتابی هستند که نیاز آنها را برآورده کرده و کافی باشد.

اگرچه، ضروری نیست که فقط کتاب در این قفسه ها قرار دهید.

 علاوه بر کتاب، این قفسه ها، می تواند برای اهداف دیگر نیز استفاده شود.


نرم افزار خلاصه و نقد کتاب بارکد خوان


همچنین به دلیل کوچک شدن آپارتمان ها، وسایل مورد نیاز باید مناسب بوده و نیازهای فرد را برطرف کنند، و علاوه بر آن، باید اندازه ای متناسب داشته و فضای زیادی را اشغال نکنند. 

 

   

نشانکحتما این به این مطلب هم سربزنید: نشانک
افرادی که اهل مطالعه هستند و به طور ماهانه و یا سالانه تعداد زیادی کتاب می خوانند، می دانند که گذاشتن یک علامت در آخرین صفحه ای که می خوانید، بسیار مهم است. زیرا فراموش کردن خط آخری که فرد خوانده و جستجوی آن در سراسر کتاب، بسیار خسته کننده و اذیت کننده است. پیشنهاد کاربردی براتون دارم که پیدا کردن صفحات کتاب را براتون آسون میکند تولید نشانک. نشانک، نواری از چرم، مقوا یا مواد دیگر است که برای علامت گذاری یک صفحه در یک کتاب، استفاده می شود.

 

   


حتی در خانه های بزرگ با فضای زیاد، هر چه قفسه کتاب خاص تر و منحصر به فردتر باشد ، از جذابیت ، زیبایی و محبوبیت بیشتری برخوردار می شود.


کتاب‌های الکترونیکی ایده‌ای خلاقانه برای کسب درآمد


بنابراین، اگر قصد ورود به این حرفه را دارید، حتماً از ایده های جدید و منحصر به فرد استفاده کنید که هیچ کس درباره آنها فکر نکرده است. با این روش محبوبیت بیشتری پیدا می کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط

نشانک

۰ 1443