باغبانی در محیط داخلی با تراریوم یک روش سرگرم کننده و جذاب برای استفاده از گیاهان در هر دکوراسیون خانه است. بنابراین اگر به گل ها و گیاهان علاقه مند هستید، می توانید از همین امروز شروع کنید.

تراریوم که به طور سنتی از شیشه های منحنی با درپوش محکم ساخته می شود، دارای پایه ای از شن، زغال چوب، خزه و خاک است و از یک باغ مینیاتوری از گیاهان دوست دار رطوبت پشتیبانی می کند.


ساخت تراریوم، ایده ای جذاب و شاد

در فرآیندی که تحت عنوان تعرق شناخته می شود، گیاهان رطوبت را از خاک می گیرند و از طریق برگ های خود تبخیر می کنند. قطرات آب تشکیل شده و از کناره های ظرف می ریزند و به خاک برمی گردند. این فرآیند چرخه باران طبیعت را تقلید می کند و زندگی گیاهان را حفظ می کند.


ساخت تراریوم، ایده ای جذاب و شاد

تولید گلدان های تزئینی منحصر به فرد، ایده ای جذاب و مفید

علاوه بر ظرف بسته ای که در آن چرخه باران یک باغ کوچک خوددارنده ایجاد می کند، انواع دیگری از آرایش گیاهان وجود دارد که در زیرگروه گیاهان مناسب تراریوم قرار می گیرند.


ساخت تراریوم، ایده ای جذاب و شاد

انواع و مدلهای زیادی برای تراریوم وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. بنابراین اگر علاقه مند هستید، می توانید از همین امروز شروع کنید.


ساخت تراریوم، ایده ای جذاب و شادساخت تراریوم، ایده ای جذاب و شاد


احداث گلخانهحتما این به این مطلب هم سربزنید: احداث گلخانه
گياهان برای داشتن رشد مطلوب نياز به شرايط خاصی از نظر شدت نور، دمای روزانه، دمایش شبانه، ميزان رطوبت نسبی هوا و رطوبت خاک دارند. برای توليد و پرورش تجاری گياهان با کيفيت بالا و در تمام طول سال، بايد شرايط محيطی مطلوب مهیا شده و عوامل خسارت زا نظير آفات و بیماری ها، باد، طوفان های ويرانگر، سرما و يخبندان کنترل شوند.


ساخت تراریوم، ایده ای جذاب و شادساخت تراریوم، ایده ای جذاب و شادساخت تراریوم

ساخت تراریومساخت تراریوم

پرورش کاکتوس زینتی، یک ایده زیبا و لذت بخش

ساخت تراریومساخت تراریوم


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط