• حداقل سرمایه : 100 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
خیلی وقتا میشه آدم هوس میکنه بیرون شهر یا تو مکان های شلوغ بجای خوردن هله هوله میوه بخوره ولی خوب نه به مقدار کم کسی میده و نه اینکه شرایطش هست . کیوسک میوه ولی میتونه این خدمت رو عرضه کنه که توی پارک ها هر نوع میوه ای رو برش داده به مردم بفروشه .

بسته بندی و ارائه میوه بصورت کم و برش خورده اونم توی مکان های مختلف مثل پارک یا بیرون شهر ایده خیلی جذابیه که سرمایه اولیه کمی هم نیاز داره .


کیوسک میوه، ایده ای منحصر به فرد و جدید برای تجارتکیوسک میوه، ایده ای منحصر به فرد و جدید برای تجارتکیوسک میوه، ایده ای منحصر به فرد و جدید برای تجارت


** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


میوه ها مزایای بسیاری برای سلامتی افراد دارند. احتمال ابتلا به برخی از بیماری های مزمن در افرادی که به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود، میوه و سبزیجات بیشتری می خورند، کاهش می یابد.

یکی از بهترین میان وعده ها برای هر زمان از شبانه روز میوه ها هستند، اما اکثر مردم کل روز را کار می کنند و نمی توانند همه جا میوه با خود حمل کنند. بهترین گزینه میوه خوردن در خانه است. اما با رسیدن به خانه، دیگر فرصتی وجود ندارد و متأسفانه، میوه ها به آرامی از رژیم غذایی آنها حذف می شوند.


کیوسک میوهکیوسک میوه

بسته بندی و فروش میوه‌ها و سبزیجات ایده کسب و کار خانگی

کیوسک میوهاما نگران نباشید، ما بهترین راه حل را برای این مسئله در نظر داریم. نظر شما در مورد کیوسک میوه چیست؟

کیوسک میوه، کامیونی است که می توانید از آن ظروف میوه بفروشید. شما می توانید میوه های مختلف را برش داده و مخلوط کرده و هر نوع ادویه ای را که مشتری می خواهد، به آن اضافه کنید.


کیوسک میوهکیوسک میوهکیوسک میوه


یکی از مزایای تجارت کیوسک میوه این است که شما می توانید به صورت مستقل کار کنید، می توانید هر کجا که بخواهید شروع به کار کنید و هزینه های شروع، به میزان حداقل است.


کیوسک میوهکیوسک میوه

 

کلوپ سلامتیحتما این به این مطلب هم سربزنید: کلوپ سلامتی
کلوپ سلامتی میتواند محل گرد آمدن آدم هایی باشد که به هر دلیلی احساس میکنند باید بیشتر برای سلامت جسم و روان خود وقت بگذارند. کلوپ سلامتی محیطی صمیمی در کنار افراد متخصص هست که در مورد تغذیه، ورزش و تفریحات مورد علاقه صحبت کرده و ساعاتی را به ورزش های دسته جمعی می پردازند.


کیوسک میوهکیوسک میوهکیوسک میوه

پرورش گل های خوراکی

کیوسک میوه


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط