• حداقل سرمایه : 40 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
این وسیله جالب که میبینید تو اکثر کشورای جهان اول و البته حامی حقوق حیوانات وجود داره،وسیله ای بنام "فراگ لاگ" یعنی جمع کننده قورباغه که در استخرها، رودخانه ها و... نصب میشه تا اگه حیوونی ناخواسته تو آب افتاد بتونه راحت از آب بیاد بیرون !

اگر در نیمکره شمالی هستید، احتمالاً با شروع تابستان شروع به احساس گرما کرده اید. همین امر در مورد حیواناتی که به دنبال خنک شدن هستند نیز صدق می کند، تعقیب و گریز که اغلب آنها را دچار مشکل می کند. اگر تا به حال مالک یک استخر بوده اید یا به تعطیلات رفته اید، می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنیم. حیواناتی که به دنبال خنک شدن هستند یا صرفاً می خواهند نوشیدنی بنوشند، ممکن است در استخرهای خانگی به دام بیفتند. خوشبختانه یک دوستدار حیوانات بسیار باهوش پاسخ را در قالب "FrogLog" دارد.

فراگ لاگ FrogLog یک سیستم رمپ است که به حیوانات راهی برای بالا رفتن از استخرها یا برکه ها می دهد. جمع کننده قورباغه که از یک پد شناور، یک رمپ توری و یک وزنه تشکیل شده است، در حوضچه قرار می گیرد و وزنه که سطح شیب دار را در جای خود نگه می دارد. سپس حیوانات می توانند به سمت سکوی شناور شنا کنند، از سطح شیب دار بالا بروند و به خشکی بازگردند.
نجات جانوران در آب

مغز پشت دستگاه نجات دهنده، ریچ میسون، زیست شناس حیات وحش است. مانند بسیاری از ایده های نابغه، اولین نمونه اولیه او برای استفاده شخصی بود، سپس آنها را برای دوستان ساخت و اکنون شما نیز می توانید صاحب یک جمع کننده قورباغه شوید.

 میسون چگونگی شروع کار بر روی این ایده را توضیح می دهد:

جمع کننده غورباغه

 

رفتارشناس حیواناتحتما این به این مطلب هم سربزنید: رفتارشناس حیوانات
رفتارشناس حیوانات با حیوانات خانگی و صاحبان آنها همکاری می کنند تا به آنها کمک کند رابطه بهتری داشته باشند.

میسون توضیح داد: "از آنجایی که من یک زیست شناس حیات وحش هستم، وقتی دوستان در گاراژ خود مارهایی دارند با من تماس می گیرند،یکی از دوست های من هر روز قورباغه های مرده را از استخر خود بیرون می آورد... و این برای من دردناک بود.در ادامه میسون گفت:حیوانات با غریزه طبیعی برای شنا کردن تا لبه استخر تلاش میکنند، در این صورت، به پد شناور برخورد می کند و به ایمنی می رسد. در هوای گرم، مرگ حیوانات در استخرها و حوضچه های تزئینی واقعاً رایج است، اگرچه به نظر نمی رسد بیش از شواهد حکایتی در مورد این پدیده وجود داشته باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط