• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
یک شرکت خارجی چمدان های جادار و محکم با جنس برزنت عالی در رنگ ها و طرح های مختلف تولید میکند که طرح روی چمدان به شکلی است که انگار پوسته ی چمدان پاره شده و شخص مقدار زیادی دلار یا مواد مخدر حمل میکند.

هنگامی که تصمیم می‌گیرید با دوستان و یا خانواده خود به یک مسافرت هیجان‌انگیز بروید، مهمترین مسئله‌ای که باید به آن توجه کنید داشتن یک چمدان مناسب است.

چمدانی که سفری سبک را به شما هدیه دهد و طراحی آنقدر خاص باشد که دیگر نگران گم شدنش در ریلی که قرار است چمدان را به شما تحویل دهد نباشید.به تازگی چمدان هایی توسط کاربران به اشتراک گذاشته شده که طرح های جالبی داشتند که نظر همه را به خود جلب کردند.

جالب است بدانید این چمدان ها تصاویر واقعی از چمدان های پر شده با دلار، کیسه های کوکائین و حتی یک مهماندار هواپیما با دستانی و دهانی بسته را نشان می دهد.

که نه تنها نظر مسافران بله توجه ماموران فرودگاه رو مسافرتبه خود جلب میکند.

چمدان حاوی موادمخدر


برچسب تزئینی پریز برقحتما این به این مطلب هم سربزنید: برچسب تزئینی پریز برق
وقتی دیوارهای خانه های خود را تزئین می کنیم، به آنها روح می بخشیم. ما آنها را رنگ می کنیم، تغییر می دهیم، تابلو آویزان می می کنیم و... ساخت و استفاده از برچسب تزئینی پریز برق ایده ای مدرن و خاص است که مورد استفاده اکثر افراد هست.


تولید کننده این چمدان های فانتزی می گوید:این برچسب‌ها برای خندیدن است و وقتی کیسه‌ها روی چرخ و فلک چمدان می‌چرخند، راحت‌تر دیده می‌شوند.

در واقع آنها قصد داشتند "توجه را به کیف شما جلب کنند و آنها را به راحتی قابل شناسایی کنند" و به عنوان پادزهری برای "سفرهای یکنواخت" به بازار عرضه کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط