• حداقل سرمایه : 150 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
فرودگاه آرلاندا با قرار دادن 3 اتاق مجزا، که مجهز به جدیدترین فناوری های انتقال تصویر هستند، به مسافرین این امکان را می دهد تا قبل از ورود به هر کشوری، اول آب و هوای آن کشور را امتحان کنند..

آب و هوای مقصد، از آن دسته اطلاعاتی است که هر چقدر دقیق‌تر درباره‌اش بدانیم، سفرمان را دلپذیرتر می‌کند، زیرا متناسب با آن لباس بر برمیداریم و با چمدانی از لباس‌های بلااستفاده بارمان را سنگین نمی‌کنیم.

فرودگاه آرلاندا با قرار دادن  3 اتاق مجزا، که مجهز به جدیدترین فناوری های انتقال تصویر هستند، به مسافرین این امکان را می دهد تا قبل از ورود به هر کشوری، اول آب و هوای آن کشور را امتحان کنند..


این اتاق ها به چندین ایستگاه هواشناسی در سرتاسر جهان متصل هستند و در لحظه، آخرین وضعیت جوی را از ایستگاه های هواشناسی دریافت کرده و در اختیار مسافرین قرار میدهند.

3اتاق موجود در این فرودگاه به شرح زیر هستند:

1:اتاق "Go Cold" که مخصوص وزیدن بادهای سرد شمالی است. در این اتاق صدای سگ های قطبی و تصاویری از برف و سرما را میبینید. این اتاق مخصوص مسافرینی هست که به کشورهایی مثل "ایسلند" یا "سوئد" قصد سفر دارند.

2:اتاق "Go Hot" که همینطور که از اسمش معلوم می باشد، برای تجربه آب و هوای گرم هست. مسافرینی که قصد سفر به کشورهای عربی مثل "امارات" یا "قطر" را دارند، میتوانند تجربه این آب و هوای را در این اتاق داشته باشند.

3:اتاق "Go Big" که حس حضور در شهرهای بزرگ مثل "هنگ کنگ"، "نیویورک" یا "لس آنجلس" را در مسافران به وجود می آورد.

و عقیده ان ها این است که:با دانستن وضعیت اقلیم مقصد سفرتان، می‌توانید دقیق‌تر برنامه‌ریزی کنید و بارتان را سبک‌تر ببندید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط