• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
هدف از ایجاد این خطوط این است که با وجود استفاده از گوشی های هوشمند و زیاد شدن ترافیک نیاز است مسیر عبور عابرین پیاده ، رانندگان و دوچرخه سواران را امن تر کند.در نتیجه هدف کاهش تعداد تصادفاتی است که زمان عبور از خیابان اتفاق می افتد.

این روزا اکثرا همه جا و در هر موقعیتی از گوشی استفاده میکنیم و این عادت باعث شده که به اطرامون بی توجه باشیم  و متوجه اتفاقاتی که میوفته نباشیم.همین عامل باعث شده زمانی که در حال عبور از خیابان هستیم  بی توجه به رفت آمد ها و خطوط عابر پیاده باشم.

"هدف از ایجاد خطوط عابر پیاده هوشمند چه بوده؟؟"

"چرا خطوط عابر پیاده هوشمند؟؟"

"خط عابر پیاده هوشمند چگونه کار میکند؟؟"

با ما همراه باشید...


هدف از ایجاد خطوط عابر پیاده هوشمند چه بوده؟؟

هدف از ایجاد این خطوط این است که با وجود استفاده از گوشی های هوشمند و زیاد شدن ترافیک  نیاز است مسیر عبور عابرین پیاده ، رانندگان و دوچرخه سواران را امن تر کند.در نتیجه هدف کاهش تعداد تصادفاتی است که زمان عبور از خیابان اتفاق می افتد.


خطوط عابر پیاده هوشمند


چرا خطوط عابر پیاده هوشمند؟؟

این پروژه در تلاش برای ارتقا خط عابر پیاده است.خطوط عابر پیاده در واقع از سال 1940 تا حالا بروز نشده است ، در حالی که امروزه ما در شهرهایمان به گونه ای کاملا متفاوت زندگی می کنیم. ما تلفن های همراهی در دستانمان داریم که حواس ما را پرت می کنند و ارتباط ما با شهر بسیار متفاوت است.


عابر پیاده هوشمند


خط عابر پیاده هوشمند چگونه کار میکند؟؟

این خطوط به وسیله چراغ های  LED نمایش داده میشوند و زمانی که حرکت غیرقابل پیش بینی شده ایی رخ دهد با استفاده از سیگنال هشداری را برای گوشی های هوشمند کاربرانی که بر روی این سطح تعملی قرار گرفته اند ارسال میکند.این خطوط به شکلی طراحی شده که در طول ساعات کم رفت و آمد شب ناپدید می شود و تنها زمانی که نیاز است دوباره ظاهر می شود. این دوربین ها به وسیله حس گر های قوی که دارند حرکت بعدی وسیله نقلیه، عابر یا دوچرخه سوار را پیش بینی می کنند و الگوی خطوط عبور بر این اساس تنظیم می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط