• حداقل سرمایه : 300 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
تولید پشه هایی که در سراسر کشور رها میشوند تا با پشه های حامل ویروس های خطرناک تولید مثل کنند... ایده ای مهم برای سلامتی مردم

"کارخانه تولید پشه"

پشه ها دومین کشنده ی قهار انسان پس از انسان ها هستند.

هر ساله در جهان بیش از 500هزار نفر توسط پشه ها کشته میشوند.آنها با نیش زدن و انتقال بیماری هایی مانند:مالاریا ، دنگی ،  تب زرد و...باعث کشته شدن بسیاری از انسان ها شده اند.

به تازگی بی گیتس در کانال یوتیوب خود ویدیوئی را منتشر کرد است ،  که در شهر مدئین(کلمبیا)میلیون ها پشه را پرورش داده.این پشه ها در سراسر کشور رها شده تا با پشه های حامل ویروس های خطرناک تولید مثل کنند ،  تا به نجات و بهبود زندگی میلیون ها نفر کمک کنند.هدف از راه اندازی کارخانه تولید پشه ، جلوگیری از بیماری و مرگ و میر در شهر ها و کشور های گرمسیر است.این کشور ها سالانه بخاطر نیش پشه ها کشته ی بسیاری دارند. روش این کارخانه تولید پشه به این صورت است که آنها پشه های حاوی ولورین را در شهر آزاد میکنند تا با دیگر پشه ها تولید مثل کنند.با این روش باکتری ولورین وارد پشه ها می شود و در آنها توانایی انتقال ویروس را متوقف میکند.


کارخانه تولید پشه بیل گیتس

تیم ایده پرداز هومیاسه در تلاش است.که با ارائه دادن ایده های مورد نظر شما سهمی در رشد و پرورش کسب و کار شما داشته باشد.هر آنچه که میخواهید در اینجا هست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط