این طی قابلیت انعطاف داره و میشه خیلی راحت زیر مبل و ... رو طی کشید
** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


طی منعطف:

با در نظر گرفتن اهمیت بهداشت و رعایت کردن پاکیزگی ،  تمیز کردن خانه کار بسیار مهمی است.اما معمولا یکسری از قسمت های خانه مانند:زیرکابینت ها ،  مبل و زیر گاز و یخچال حتی مناطقی مثل بالای کمد و...دسترسی به آنها سخت تر است.

به دلیل سادگی در استفاده و شست وشو ،  این تی منعطف برای نظافت خانه و حتی کشیدن مکان هایی مانند آشپزخانه بسیار مناسب است.در واقع این نوع طی ها که هم انعطاف پذیر هستند و در همه جا قابل استفاده اند را میتوان ،  به عنوان انواع تی نظافت روزانه برای سرعت بخشیدن به این کار به کاربرد.

حوله ایی که در سر تی قرار دارد ،  امکان تمیزی بیشتری را فراهم میکند.پرز هایی که وجود دارد در حوله با کم ترین فشار به راحتی تمامی لکه هارا از روی سطوح پاک میکند.در واقع زمان و زحمت تمیزی را کم میکند.


تی حوله ایی


معمولا از این نوع طی های منعطف افراد برای شست شو دیوار هایی که با رنگ روغن هم است ،  استفاده میکنند.حوله ایی که در سر این طی قرار دارد قابل شست وشو است.به راحتی میتوانید آن را در بیاورید و بشورید.

تیم ایده پرداز هومیاسه در تلاش است.که با ارائه دادن ایده های مورد نظر شما سهمی در رشد و پرورش کسب و کار شما داشته باشد.هر آنچه که میخواهید در اینجا هست. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط