جوراب تایر ماشین پارچه ایه که دور لاستیک کشیده میشه ، فاصله ایی که این پارچه بین لاستیک و زمین ایجاد میکند باعث اصطکاک شده و از سر خوردن لاستیک بر روی برف جلوگیری میکند.

جوراب تایر ماشین چیست؟

پارچه ایه که دور تایر کشیده میشه ، فاصله ایی که این پارچه بین تایر و زمین ایجاد میکند باعث اصطکاک میشود و از سر خوردن لاستیک بر روی برف جلوگیری میکند.این جوراب بسته به نوع ماشین و چرخ سایز های متفاوتی دارد ، و پارچه آن حالت کشسانی دارد و به راحتی بر روی چرخ کشیده میشود.جوراب تایر مثل زنجیر چرخ درست باید اندازه و مناسب چرخ شما باشد.این پارچه به صورت جانبی لایه نازک آب را جدا می کند و یک سایش خشک را به وجود می آورد . در این حالت خارجی ترین لایه پارچه جوراب به سطح برف یا یخ وصل می شود . تایرهای زمستانی نیز دقیقا عملکرد یکسانی با تایرها دارند اما جوراب تایر به طور قابل توجهی سطح بزرگ تری را پوشش می دهد.هر پیچ روی این جوراب حاوی فیبرهای ترکیبی ، کوچک و بزرگ می باشد که اصطکاک زیادی را در یک منطقه بزرگ با کشش ایجاد می کند.

جوراب چرخ خودرو

جوراب لاستیک ماشین


** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


"جوراب تایر"

با نزدیک شدن فصل سرما و بارش برف و باران یکی از نیاز های هر راننده ایی زنجیر چرخ و بستن زنجیر چرخه.که معمولا زمان زیادی میبره و بستن راحتی نداره.بستن زنجیر چرخ نیاز به آموزش و تکرار و تمرین داره.حالا فکر کنید زنجیر چرخ مثل لباس تن چرخ کنیم.بامزس نه؟

تیم ایده پرداز هومیاسه در تلاش است.که با ارائه دادن ایده های مورد نظر شما سهمی در رشد و پرورش کسب و کار شما داشته باشد.هر آنچه که میخواهید در اینجا هست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط