• حداقل سرمایه : 0 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
خیلی طرح قشنگیه هرکس عزیزی ازش فوت میکنه به یادبود اون آدم یک نیمکت با طرح خاصی به شهرداری در یک پارک اهدا بشه . اینجوری تا سالها یاد اون شخص گرامی داشته میشه

خیلی طرح قشنگیه هرکس عزیزی ازش فوت میکنه به یادبود اون آدم یک نیمکت با طرح خاصی به شهرداری در یک پارک اهدا بشه . اینجوری تا سالها یاد اون شخص گرامی داشته میشه و هرکس رو نیمکت میشینه میگه خدا بیامرزش . این طرح خیلی قشنگ تر از خرج کردن روی مقبره و ... حتی باعث زیبایی هرچه بیشتر شهر هم میشه

حتی میتونن قبل از فوتشون این کار رو انجام بدن . خودشون یک یادبود درست کنن یک جمله قشنگ یک حرکت به یادموندنی یک پند و تجربه با ارزش


** وقت شما برای ما بسیار ارزشمند است **

** مطالبی که در ادامه میخوانید صرفا برای سئو بوده و ارزش مطالعه ندارد **


طرحی که توصیف کردید واقعاً بسیار زیبا و ارزشمند است. این ایده به نحوی که به شهرداری ها ارائه شود، می‌تواند جزو یکی از اقدامات فرهنگی و اجتماعی شهرها شود و به خاطر نهایتاً ارتباط انسان‌ها با فضاهای عمومی و همچنین ایجاد یک محیط دوستانه و یادآور باشد.

این پروژه به شهرها زیبایی خاصی می‌بخشد و می‌تواند به عنوان یک نماد معنوی و خاطره‌ای برای افرادی که دیگر در میان ما نیستند، واقع شود. همچنین، این پروژه این امکان را به مردم می‌دهد که به یاد عزیزان خود با یک نیمکت در مناطق عمومی بنشینند و لحظات خوبی را یادآور شوند.

یکی از مزایای این طرح این است که افراد می‌توانند قبل از فوت، خودشان یادبود خود را طراحی کنند و از پند و تجربه‌های خود برای مردم بهره‌برداری کنند. این کار به عنوان یک میراث فرهنگی و اجتماعی به نسل‌های آینده نیز منتقل می‌شود.

اگر به شهرداری‌ها ارائه شود، این طرح می‌تواند باعث ایجاد همبستگی بین مردم و مسئولان شهری شود و با توجه به تلاش‌ها و اراده‌ی شهرداری‌ها برای ایجاد یک محیط زیبا و مهیج، به جذابیت شهر کمک کند.

در نهایت، این طرح همچنین می‌تواند به عنوان یک مدل برای شهرها و جوامع دیگر نقش مثبتی ایفا کند و باعث شود که افراد در سرتاسر جهان به یاد ماندنی‌ترین لحظات زندگی خود را در یک نیمکت عمومی بنشینند و از زیبایی‌های طبیعت و شهری بهره‌مند شوند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط