همان طور که می دانید نوزادان تا مدتی نمیتوانند صحبت کنند و برای اعلام هر نیاز یا مشکلشان به یک شکل خاص گریه میکنند؛ بطوری که اگر کسی این نوع گریه را بشناسد به راحتی می تواند متوجه مشکل نوزاد شده و بگوید نوزاد به چه چیزی نیاز دارد. تشخیص نیازهای کودک از گریه هایش، یکی از مشکلات پدر و مادرهایی است که تازه صاحب فرزند شده اند. تصور کنید اپلیکیشنی باشد که با دادن صدای گریه بچه به عنوان ورودی، بگوید که بچه به چیزی نیاز دارد، گشنه است، دلش درد میکند، مریض است و یا دیگر مشکلاتی که به خاطر آن ممکن است گریه کند.اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که به طراحی اپلیکیشن علاقه دارید یا در این زمینه مشغول به کارید، ایده ساخت اپلیکیشن کمک به مادران به وسیله صدای نوزاد، میتواند ایده ای خلاقانه و جذاب، هم برای شما و هم برای کاربران باشد.

تصور کنید اپلیکیشنی باشد که با دادن صدای گریه بچه به عنوان ورودی، بگوید که بچه به چیزی نیاز دارد، گشنه است، دلش درد میکند، مریض است و یا دیگر مشکلاتی که به خاطر آن ممکن است گریه کند و چون خانواده نوزاد نمیتوانند متوجه شوند که دلیل گریه نوزاد چیست، پریشان شده و به دکتر مراجعه میکنند.


گریه نوزاد


اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که به طراحی اپلیکیشن علاقه دارید یا در این زمینه مشغول به کارید، ایده ساخت اپلیکیشن کمک به مادران به وسیله صدای نوزاد، میتواند ایده ای خلاقانه و جذاب، هم برای شما و هم برای کاربران باشد.


کارشناس تغذیه ایده نو برای کسب و کارحتما این به این مطلب هم سربزنید: کارشناس تغذیه ایده نو برای کسب و کار
غذا خوردن، از جمله مهم ترین نیازهای هر فرد محسوب می شود و تغذیه مناسب رابطه مستقیمی با سلامت روحی و جسمی و طول عمر دارد. یک مشاور تغذیه، اطلاعات کافی درباره ارزش مواد غذایی و علم تغذیه را دارد و همچنین یک متخصص تغذیه، نحوه تغذیه هر فرد را با توجه به نیازهای بدن او می تواند تعیین نماید.یکی از ایده های کسب و کار، کارشناس تغذیه می باشد که ایده ای نو و خلاقانه بوده و طرفداران زیادی دارد؛ زیرا مستقیم با سلامت انسان در ارتباط است.


این اپلیکیشن میتواند به این گونه عمل کند که کاربر ابتدا با ثبت نام در برنامه جزو کاربران ویژه ی این اپلیکیشن شود و بعد با ارائه خدمات خاصی از قبیل فروش لوازم کودک با تخفیفات ویژه، کاربران زیادی را به خود جذب کند. این اپلیکیشن میتواند به اینگونه عمل کند که زمانی که نوزاد گریه میکند، گوشی را نزدیک صدای کودک گرفته و با تشخیص نوع گریه کودک، به کاربر بگوید که مشکل آن چیست و راه حل ها و راهکارهای پیشنهادی خود را به آن ها بدهد.


کمک به مادران


شما میتوانید این اپلیکیشن را به گونه ای طراحی کنید که حتی زمانی نوزاد مریض است و خانواده به محیط شهر آشنا نیستید یا مسافر هستند، با پیدا کردن نزدیک ترین درمانگاه یا بیمارستان اطراف کاربر، به او بگوید که به کجا مراجعه کرده و چگونه و از چه مسیری به آنجا برسد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط