زمانی که یک کودک تازه متولد شده، مسئولیت زیادی را نیز به همراه دارد، والدین معمولاً هنگام مراقبت از یک کودک دچار برخوردهای پر از ضد و نقیضی می شوند که شامل مسائلی مانند کمبود خواب، تسکین کودک و تغذیه کردن است و باید برای تغییرات زیادی در زندگی خود آماده باشند و بدانند چگونه از نوزاد خود در برابر خطرات محافظت کنند تا آسیبی نبیند.

اکثر مواقع افرادی که برای اولین بار صاحب فرزند میشوند بسیار استرس داشته و با مشکلات زیادی روبه رو میشوند و با مراجعه به پزشکان از آنها برای کمک یاری می طلبند. 

ایده ساخت مچ بندی برای محافظت از کودکان ایده خلاقانه ای است که به خانواده ها بسیار کمک میکند تا زمانی که نمیدانند کودکانشان چرا گریه میکنند به آن ها اطلاع دهد که علت چیست.

نوزاد

ایده های تولید ماسک صورت خانگی


وجود چربی در بدن نوزادان از ضروریات است. بدون وجود آن، بدن نوزادان به سرعت با کاهش دما مواجه شده و همچنین مشکلاتی در بخش‌هایی از بدن همچون دستگاه تنفسی بروز می‌کند. متاسفانه در مناطقی که به خاطر وجود منابع کم، تعداد زیادی از نوزادان با وزن کم به دنیا می‌آیند، بیشتر درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها دارای مخازن مخصوص نگهداری نوزادان نارس نیستند تا به این وسیله دمای بدن آن‌ها کنترل شود.


ساخت اپلیکیشن کمک به مادران به وسیله صدای نوزاد ایده خلاقانهحتما این به این مطلب هم سربزنید: ساخت اپلیکیشن کمک به مادران به وسیله صدای نوزاد ایده خلاقانه
همان طور که می دانید نوزادان تا مدتی نمیتوانند صحبت کنند و برای اعلام هر نیاز یا مشکلشان به یک شکل خاص گریه میکنند بطوری که اگر کسی این نوع گریه را بشناسد به راحتی می تواند متوجه مشکل نوزاد شود و بگوید بچه به چه چیزی نیاز دارد. تشخیص نیازهای بچه از گریه هایش، یکی از مشکلات پدر و مادرهایی که تازه صاحب فرزند شده اند.

از طرفی دیگر، بیشتر والدین از خطری که نوزادان آن‌ها را تهدید می‌کند بی‌اطلاع هستند و زمانی متوجه مشکل می‌شوند که دیگر کار از کار گذشته است. این وسیله در واقع یک مچ‌بند پایشگر حرارت است و در صورت کاهش دمای بدن نوزاد، این موضوع را به والدین اطلاع می‌دهد تا با روش‌های مختلف همچون پیچیدن آن‌ها درون پوشش‌های بیشتر، بدن نوزاد را گرم نگه دارند. همچنین زمانی که نوزاد از مشکلی رنج میبرد و گریه میکند سریعا به خانواده او اطلاع میدهد.

این اختراع برتر میتواند به خاطر کمک به وضعیت سلامت، بسیار حمایت شود. هدف از تولید این مچ‌بند سلامتی، کاهش نرخ مرگ و میر در نوزادان است. این وسیله میتواند بسیار ساده باشد و نیازی به تکنولوژی پیشرفته ای ندارد، با این حال جان بسیاری از نوزادان را نجات میدهد و از بروز تعداد قابل توجهی از بیماری‌ها و نارسایی‌ها در بدو تولد جلوگیری می‌کند.

نوزاد بیمار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط