• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
سفر کردن با کسی، در واقع قدرت دوستی را به قوی‌ترین حد خودش می‌رساند و نشان می‌دهد که شما چقدر در زندگی، تفکر و فرهنگ به هم نزدیک هستید.پایه یاب نرم افزاری است که با پیشنهاد سفر از طرف کاربران و پیوستن دیگر علاقه مندان به سفر، یک سفر دست جمعی و تجربه به یاد ماندنی را رقم میزند. پایه یاب بستر ارتباطی علاقمندان به سفر و کسانی است که ایده ها و طرح های خلاقانه متعددی برای ساخت یک سفر متفاوت را دارند.

خیلی از افراد شانس داشتن یک فرد پایه را در مسافرت را ندارند، چون واقعا پیدا کردن شخصی که دقیقا شبیه به شما مسافرت می‌کند، سخت است. اما با استفاده از نرم افزار پایه یاب دقیقا کسی که دلتان می‌خواهد با او سفر کنید را میتوانید پیدا کنید. 


سفر با دوستان


سفر دست جمعی لذت دیگری دارد، اما پیدا کردن افراد پایه کار آسانی نیست. همواره سفرهایی که مجردی با دوستان خود می روید، یکی از خاطره انگیز ترین سفرها برای شما می شود. حال ممکن است این سفر به یک مکان دور و یا یک مقصد نزدیک باشد.


الان کجا برم، ایده ای جالب برای سفرحتما این به این مطلب هم سربزنید: الان کجا برم، ایده ای جالب برای سفر
سفر کردن فعالیتی لذت بخش است و ما را برای مدتی کوتاه از زندگی روزمره و دغدغه های زندگی رها می کند. سفر فواید زیادی دارد که کسانی که زیاد اهل سفر باشند حتما با این فواید و مزایا آشنا هستند.با پیشنهاد طرح های مالی سفر کردن بر اساس بودجه افراد، سفر کردن را کم دغدغه میکند و حین سفر با ارائه خدمات متنوعی میتواند لذت سفر را تضمین کند. خدمات به شکل های متفاوتی هستند بطور مثال پیشنهاد مکان های توریستی، اطلاع از رویداد های در حال وقوع حدوده لوکیشن کاربر قابلیت هایی باشد که بتواند قابلیت شخصی سازی برنامه سفر را با استفاده از تجربه دیگر کاربران فراهم کند.


پایه یاب


پایه یاب نرم افزاری است که با پیشنهاد سفر از طرف کاربران و پیوستن دیگر علاقه مندان به سفر، یک سفر دست جمعی و تجربه به یاد ماندنی را رقم میزند. پایه یاب بستر ارتباطی علاقمندان به سفر و کسانی است که ایده ها و طرح های خلاقانه متعددی برای ساخت یک سفر متفاوت را دارند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط