امروزه برای انتخاب اینکه چه هدیه ای به کسانی که دوستشان داریم بدهیم گاهی وقات بسیار سخت و زمان بر شده است. و اینکه با علاقه و از روی ذوق و شوق تهیه شود و از روی سر باز کردن انتخاب نشود بسیار مهم است.

هدیه ای با ارزش است که فرد موردنظر تمام نیازها و علایق شما را بسنجد  و یک کادو خاص و متفاوت را برای شما تهیه کند، حال می خواهد ارزش مادی بالایی داشته باشد و یا ارزان قیمت باشد. بنابراین یکی از دغدغه های افراد امروز انتخاب هدیه است و چون از قیمت ها نیز اطلاع چندانی ندارند این تصمیم گیری برایشان بسیار دشوار میشود و به کمک نیاز پیدا خواهند کرد. 

کادو چی بگیرم

ساخت اپلیکیشن کمک به مادران به وسیله صدای نوزاد ایده خلاقانه


فرض کنید جایی وجود داشته باشد که به شما بگوید که برای عزیزتان چه چیزی و با چه قیمتی خریداری کنید و این کار را برای شما آسان کند.

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که با این موضوع مشکل دارید میتوانید با طراحی سایتی برای دیگران هم به آنها کمک کرده و هم از این طریق برای خود کسب و کاری راه اندازی کنید.

طراحی و ساخت عروسک ایده کسب و کار خانگیحتما این به این مطلب هم سربزنید: طراحی و ساخت عروسک ایده کسب و کار خانگی
اسباب بازی وسلیه سرگرمی کودکان است و ساخت و استفاده از آن در میان همه افراد قدمتی به طول تاریخ دارد . اسباب‌بازی وسیله‌ای برای بازی‌کردن است که به‌ طورمعمول به‌ وسیلهٔ کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد و در رشد و شکوفایی استعدادهایشان به آنان کمک می‌کند.

این سایت را میتوانید به اینگونه طراحی کنید که افراد با گزینه های مختلفی از جمله جنسیت و سن افراد رو به رو شوند. میتوانید ابتدا با گذاشتن گزینه جنس فرد و سپس سن به مرحله بعد یعنی انتخاب سلیقه فرد بروید و برای افراد دسته بندی تعیین کنید تا انتخاب کنند که وسیله ای که میخواهند بخرند از چه نوعی باشد و بعد از آن رنگ وسیله یا لباس را انتخاب کنند. شما میتوانید به شیوه های مختلف این کار را انجام بدهید. سپس به سراغ هزینه ای که میخواهند صرف خریدن کادو انجام بدهند بروید و بعد از آن وسایل و لباس هایی که با توجه به سن، جنس، پول، رنگ و سلیقه فرد میخواهند تهیه کنند را به آنها نمایش دهید و به آن ها کمک کنید تا بهترین هدیه خود را خریداری کنند. 

این ایده میتواند ایده ای خلاقانه و ناب در زمینه طراحی سایت باشد و کمک بسیاری به مردم خواهد کرد.

کادوو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط