امروزه بسیاری از خانم ها تنها به پوست آسیب پذیر و حساس دست های خود اهمیت نمی دهند. با کمک ایده پارافین تراپی می توان بسیاری از مشکلات دست ها را رفع کرده و دست ها را جوان و شاداب نشان داد. پارافین تراپی یک روش درمانی ساده و جدید است که برای تسکین دردهای عضلانی، دردهای مفاصل و دردهای دست و پا بسیار مفید است و در عین حال می تواند به شادابی و لطافت پوست هم کمک کند.

یک روش درمانی جدید است که در بعضی مراکز زیبایی و درمانی انجام می شود و همان طور که از خاصیت پارافین برمی آید، مربوط می شود به حرارت و گرما زایی آن که می تواند در تسکین درد دست ها، پاها، مفاصل و عضلات موثر باشد، ضمن اینکه همین گرم شدن، می تواند پوستی زیبا، نرم و صاف را هم ایجاد کند و به همین خاطر مصارف غیر درمانی هم دارد.

پارافین تراپی

ایده های تولید ماسک صورت خانگی


این کار بسیار ساده انجام می شود و خودتان هم می توانید آن را در خانه ایجاد کنید، اما انجام آن در یک سالن زیبایی حرفه ای و یا کلینیک های زیبایی می تواند راحتی بیشتری برایتان فراهم سازد. 

با توجه به متفاوت بودن فواید استفاده از پارافین درمانی، می توان در مراکز مختلفی آن را دنبال کرد. از کلینیک های خدماتی کاهش درد تا مراکز مانیکور ناخن، سالن های زیبایی پوست، اسپاها می توانند خدمات پارافین تراپی را ارائه دهند.

پارافین تراپی فواید مختلفی دارد از قبیل افزایش گردش خون و تسکین درد و التهاب آن، تسکین درد و التهاب مفاصل در بیماران، آرامش و ریلکس شدن ماهیچه ها، درمان خشکی پوست و کاهش مشکلاتی مانند زبری، پینه، چاک و ترک خوردگی آن.

ایده های تولید ماسک صورت خانگیحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده های تولید ماسک صورت خانگی
پوست ها دارای درجه بندی های مختلفی هستند، پوست به 4 دسته خشک، چرب، مختلط و نرمال دسته بندی خواهد شد. هر نوع از پوستی به دلیل شرایط ویژه ای که دارد راه های متنوعی برای نگهداری از آن جلوی روی شما خواهد بود و تاکنون محصولات زیبایی بسیاری برای مراقبت و نگهداری هر نوع پوستی توسط شرکت های مختلف ارائه شده است.

وقتی پارافین گرم می شود، قدرت این را دارد که گرما را در خود ذخیره کند و به تدریج آن را به محیط  انتقال دهد. زمانی که پارافین گرم شده و مایع را روی قسمتی از پوست دست، پا بدن و صورت قرار می دهد، زود سرد نمی شود و گرما را کاملا به پوست منتقل می کند. این گرما به عمق پوست یا عضلات می رسد و در اثر آن، جریان خون افزایش می یابد.

افزایش جریان خون باعث می شود که خیلی زود آن منطقه تازه و شاداب شود و آسیب دیدگی ها را برطرف نمایند و دردهایی که در بدن وجود دارد، بهبود پیدا خواهند کرد. علاوه بر این قرار گرفتن پارافین گرم بر روی پوست تاثیر خیلی زیادی هم در جوانسازی پوست داشته و کمک میکند تا پوستی نرم تر، شفاف تر، روشن تر و لطیف تر داشته باشید.

درمان دردها


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

John Doe
کاربر مهمان
  • 1398/11/09 21:54:30

چقدر جالب و مفید. من واقعا خوشم اومد

John Doe
کاربر مهمان
  • 1398/10/26 04:39:00

سلام. من این کارو انجام دادم و خیلی به خودم و خانوادم کمک کرد. ممنون واقعا

ایده های مرتبط