• حداقل سرمایه : 80000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
سفر کردن فعالیتی لذت بخش است و ما را برای مدتی کوتاه از زندگی روزمره و دغدغه های زندگی رها می کند. سفر فواید زیادی دارد که کسانی که زیاد اهل سفر باشند حتما با این فواید و مزایا آشنا هستند.

 سفر تنها یک تفریح نیست، تجربه ای آموزنده و لذتبخش است که اثرات مفید آن را در مراحل مختلف زندگی خواهیم دید. تاثیرات مثبتی که سال ها و برای یک عمر هم با ما باقی می مانند و به ما کمک می کنند زندگی بهتری داشته باشیم. سفر کردن از قدیم کار آسانی نبوده اما این سختی ها امروزه حالت دیگری پیدا کرده است. نرم افزار سفر اجتماعی

سفر گروهی

پایه یاب، همراهی لذت بخش برای سفر


وسایل نقلیه بیشتر شده، راه ها در زمین و هوا گسترش پیدا کرده اما هزینه های سفر هم پا به پایشان بالا رفته است. این پلتفرم با پیشنهاد طرح های مالی سفر کردن بر اساس بودجه افراد، سفر کردن را کم دغدغه میکند و حین سفر با ارائه خدمات متنوعی میتواند لذت سفر را تضمین کند. 


سینمای ساحلی، ایده ای برای آرامش و لذت از تماشای فیلمحتما این به این مطلب هم سربزنید: سینمای ساحلی، ایده ای برای آرامش و لذت از تماشای فیلم
سینما شاخه‌ای از هنر است که در آن یک داستان به وسیله دنباله‌ای از تصاویر متحرک نمایش داده می‌شود که از عناصر تصویر و صدا تشکیل شده‌است.


همه ما در زندگی روزمره مدام با انواع و اقسام استرس ها و تنش ها مواجه هستیم و همه این عوامل باعث خستگی ذهنی می شود. اما اگر چند روزی به خود مرخصی بدهید و به سفر بروید تازه متوجه ارزش داشته ها و آدم های دور خود می شوید.

سفر

نرم افزار سفر اجتماعی


این خدمات میتواند شامل پیشنهاد مکان توریستی بر اساس حس و حال کاربر، اطلاع از رویداد های در حال وقوع در محدوده لوکیشن کاربر و قابلیت هایی باشد که بتواند قابلیت شخصی سازی برنامه سفر را با استفاده از تجربه دیگر کاربران فراهم کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط