• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
سفر کردن فعالیتی لذت بخش است و ما را برای مدتی کوتاه از زندگی روزمره و دغدغه های زندگی رها می کند. سفر فواید زیادی دارد که کسانی که زیاد اهل سفر باشند حتما با این فواید و مزایا آشنا هستند.با پیشنهاد طرح های مالی سفر کردن بر اساس بودجه افراد، سفر کردن را کم دغدغه میکند و حین سفر با ارائه خدمات متنوعی میتواند لذت سفر را تضمین کند. خدمات به شکل های متفاوتی هستند بطور مثال پیشنهاد مکان های توریستی، اطلاع از رویداد های در حال وقوع حدوده لوکیشن کاربر قابلیت هایی باشد که بتواند قابلیت شخصی سازی برنامه سفر را با استفاده از تجربه دیگر کاربران فراهم کند.

 سفر تنها یک تفریح نیست، تجربه ای آموزنده و لذتبخش است که اثرات مفید آن را در مراحل مختلف زندگی خواهیم دید. تاثیرات مثبتی که سال ها و برای یک عمر هم با ما باقی می مانند و به ما کمک می کنند زندگی بهتری داشته باشیم. سفر کردن از قدیم کار آسانی نبوده اما این سختی ها امروزه حالت دیگری پیدا کرده است.


سفر گروهی


وسایل نقلیه بیشتر شده، راه ها در زمین و هوا گسترش پیدا کرده اما هزینه های سفر هم پا به پایشان بالا رفته است. این پلتفرم با پیشنهاد طرح های مالی سفر کردن بر اساس بودجه افراد، سفر کردن را کم دغدغه میکند و حین سفر با ارائه خدمات متنوعی میتواند لذت سفر را تضمین کند. 


سینمای ساحلیحتما این به این مطلب هم سربزنید: سینمای ساحلی
سینما شاخه‌ای از هنر است که در آن یک داستان به وسیله دنباله‌ای از تصاویر متحرک نمایش داده می‌شود که از عناصر تصویر و صدا تشکیل شده‌است. سینما ساحلی یک پدیده ساده اما لذت بخش است. امروزه با وارد بازار شدن سینماهای پرتابل، امکان لذت بردن از فیلم روی پرده و در مقیاس بزرگ، راحت تر شده است؛ اما هنوز شرایط و فضای تماشای فیلم مهم است.


همه ما در زندگی روزمره مدام با انواع و اقسام استرس ها و تنش ها مواجه هستیم و همه این عوامل باعث خستگی ذهنی می شود. اما اگر چند روزی به خود مرخصی بدهید و به سفر بروید تازه متوجه ارزش داشته ها و آدم های دور خود می شوید.


سفر


این خدمات میتواند شامل پیشنهاد مکان توریستی بر اساس حس و حال کاربر، اطلاع از رویداد های در حال وقوع در محدوده لوکیشن کاربر و قابلیت هایی باشد که بتواند قابلیت شخصی سازی برنامه سفر را با استفاده از تجربه دیگر کاربران فراهم کند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط