سرمایه‎ گذاری در بخش مسکن، یکی از ایده های اقتصادی خیلی خوب محسوب می‎شود. بسیاری از افراد دوست دارند که وارد حوزه مسکن شوند ولی درباره این موضوع ترس و تردید دارند که آیا میتوانند یا خیر. اما اگر به این کار علاقه دارید، بی شک با کمی پشتکار موفق خواهید شد.

خرید و فروش در بازار مسکن، نسبت به ساخت و سازی که در بازار انجام می شود در وضعیت بدی قرار داشته و این شرایط برای سازنده خوب نیست.  اگر قیمت نهایی و شرایط آپارتمان خوب باشد، به سرعت به فروش می رود و اگر طی یک سال قیمت ملک بالا برود، فرد با قیمت بالاتری ملک خود را می فروشید و اگر قیمت ها ریزش داشته باشد، فرد مجبور می شود به قیمت پایین تری ملک خود را فروخته یا در صورت عدم علاقه به فروش، برای خود نگه دارد.

ساخت و ساز

طراحی مبلمان شهری ایده هنری و خلاقانه


در بعضی شرایط با توجه به بالا رفتن هزینه ها و گران شدن مصالح ساختمانی، فرد ممکن است اذیت شده و نتواند از پس هزینه های آن بر بیاید، بنابراین کسی که وارد این حرفه میشود، باید همه شرایط آن را سنجیده و بعد وارد بازار شود.


بازسازی منازل فرسوده ایده خلاقانه کسب و کارحتما این به این مطلب هم سربزنید: بازسازی منازل فرسوده ایده خلاقانه کسب و کار
امروزه زندگی در خانه ی دلخواه، از آرزوها و اهداف انسان ها است. اما با توجه به کمبود زمین با متراژ مناسب و بالا بودن هزینه ساخت و ساز، شاید بازسازی خانه های موجود و قدیمی راه حل بهتری برای دستیابی به این هدف باشد. همیشه آثار قدیمی حس خیلی خوبی را به ما می دهد، اما گاهی مدرن بودن بر همه چیز غلبه می کند.


بساز بفروشی


این در حالی است که ممکن است هر نفر با ساختن یک خانه عالی و فروش آن، سود بسیار زیادی بکند ولی همانطور که گفته شد، باید تمام شرایط سنجیده شده و بعد این حرفه را شروع کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط