• حداقل سرمایه : 10000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - اختصاصی - عموم مردم - میانسال - بزرگسال
جدیدترین و متنوع ترین ایده هایی که ممکنه به ذهن کسی برسه رو اینجا بخونید.

غذا  و خوراکی

آزمایشگاه غذا: ارزشش رو داره!


امروزه تنوع رستوران ها در جهان به حدی رسیده است که هر روز مدل های عجیب و غریب تری برای پخت و سرو غذا پدید می آید اما ایده های عرصۀ هیجان انگیز و خوشمزۀ غذا و خوراکی هرگز تمام نمیشود؛ بسیاری از سهام داران بزرگ آمریکا، وال استریت را رها کرده اند تا با ایده های جدید تولیدات مواد خوراکی به سودآوری برسند. 

ایدۀ آزمایشگاه غذا ساده اما سرشار از رویاپردازی است؛ حتما برای شما هم پیش آمده است که هوس غذایی جدید بکنید، چیزی متفاوت با تمام غذاهایی که تا به حال تست کردید؛ خب آزمایشگاه غذا جای آزمون و خطاست! وقت ریسک کردن است. آزمایشگاه غذا یعنی جایی که با غذاهای خاص و متنوع جهان رو به رو میشوید و میتوانید آن ها را امتحان کنید. 

جایی که مواد اولیه غذا را به صورت نیمه آماده در اختیار دارید و میتوانید ترکیب مخصوص خودتان را بسازید. بعد اگر خواستید روی برد کافه فرمول جدیدتان را ثبت کنید و به بقیه هم پیشنهاد دهید. 


کافه غلات: دونه های خوش رنگِ سلامتی

غلات صبحانه محصولاتی هستند که از فرآوری گندم، جو، برنج و ذرت تهیه می‌شود تمام موادی که برای تولید غلات صبحانه به کار می روند، مغذی هستند که با افزودن شیر یا ماست به آنها در کنار کلسیم یک صبحانه یا میان وعدۀ سالم و هیجان انگیز را آماده میکنند.

ایده کافه غلات از یک استارتاپ غذایی موفق در لندن الهام گرفته شده است که کودکان و مشتریان گیاه خواری که انتخاب محدودی در وعده صبحانه دارند را به سمت این کافه سالم کشانده است.

کافه غلات میتواند با استفاده از سیستم سلف سرویس یا همان بوفه باز که در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده برای مشتریان جذابیتی دوچندان ایجاد کند و انتخاب نوع غلات، میوه های افزودنی، آجیل و خشکبار و حتی نوع نوشیدنی یا ماستی که قرار است به آن ها اضافه کند را به عهده مشتری بگذارد.


جعبه انرژی: کم همیشه کافیه


ظرف چاشت های بچگی یادتان هست؟ مخزن های انرژی و انگیزه برای کلاس های طولانی مدرسه. آدم بزرگ ها کم کم خودشان را فراموش میکنند اما راستش را بخواهید اوضاع زیاد تغییر نکرده است؛ هنوز هم بسیاری از ما ساعاتی طولانی در دانشگاه یا سرکار سپری میکنیم و به این مخازن انرژی نیاز دارید. 

صبحانه و میان وعده ها در هر رژیم غذایی مورد توجه ویژه قرار دارند. علم پزشکی امروز ثابت کرده است غفلت از این دو وعده اثرات مخربی روی سلامت تغذیه میگذارد. اما با اضافه شدن مشغله ها، زمان کم و محدود میشود و دیگر وقت کافی برای تهیه تمام وعده های لازم و ضروری غذایی مان نخواهد ماند. 

جعبه انرژی یک جعبه جادویی است. مجموعه ای از خوراکی های سالم و انرژی بخش برای ساختن روز ما آدم بزرگ ها. این جعبه ها شامل منوی متنوعی از صبحانه ها و میان وعده هایی میشوند که بسته بندی شده و جمع و جور به محل کار یا تحصیل شما ارسال میشوند.


همبرگر رنگی : برگر یا اثر هنری؟
فست فود ها همیشه جذابند اما این جذابیت میتواند خلاقانه تر باشد! برگرها این لقمه های بزرگ و پنیری که البته نصف مزه شان بخاطر نان است. برگر و نان بد؟ حتی تصورش هم خوب نیست.

خب این ایده میخواهد برگر ها را تبدیل به یک اثر هنری کند؛ شاید برای تزیین ترکیبات درون برگر ها از دست هیچ آشپزی کاری برنیاید اما هنوز پنجاه درصد راه مانده، نان ها. 

با چند فرمول ساده میشود نان برگر ها را رنگ آمیزی کرد فقط کافی است پخت نان برگر ها را به عهده بگیرید و صاحب امتیاز این برگرهای خاص شوید.


کافه نئونی : بازی نور و رنگ
حتما اسم بلک لایت به گوشتان خورده، لامپ‌های سیاه در واقع لامپ‌های فلورسنتی هستند که طی تغییراتی در برخورد با برخی رنگ ها تجربه بصری متفاوتی میسازند؛ رنگ های درخشان که در نور سیاه جذاب تر دیده می شوند و رنگ هایی که در نور طبیعی می بینیم هم متفاوت دیده می شوند.  استفاده از بلک لایت ها در کنار لامپ های رنگارنگ نئونی و ظروف و خوراکی های خوشرنگ کافه ای تصور کنید؛ تجربه حضور در یک فضای متفاوت و اسرار آمیز، جایی که عادت های بصری مارا بر هم میزند و برای مدتی از یاد نمیرود. کافه نئونی یک پیشنهاد جدید و خلاف زندگی روزمره دارد؛ فضایی که نور و رنگ باهم می آمیزند و یک ترکیب خارق العاده میسازند.


آرزو کن! 


ترتیب دادن یک برنامه بی نقص برای خوشحال کردن کسی که خیلی برایتان مهم است، لذت بخش و خطرناک است! سورپرایز های تولد همیشه پر از استرس و دوندگی است و بار برگذاری آن معمولا بر دوش یک نفر است. اما اگر یک گروه حرفه ای وباتجربه به شما بگویند با توجه به بودجه و برنامه مالی که دارید دقیقا چکار کنید و از کجا وسایل لازم را تهیه کنید و حتی فراتر از آن، اینکار را برای شما انجام دهند چطور؟

گروه برنامه چیه میتوانند یک کمپین خوش فکر برای  سورپرایزی خلاقانه باشند و ضمن ایجاد یک شبکه گسترده با فروشندگان وسایل تولد و سرگرمی و قنادی ها برنامه ای کامل و به صرفه برای کاربران ترتیب دهند.


فناوری اطلاعات


کادو آنلاین

نرم افزار یا وبسایتی که خیلی ساده به شما خواهد گفت کادو چی بدید! بله انتخاب هدیه های تولد، نامزدی، جشن ها و اعیاد مختلف بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است اما اگر وقت کافی نداشته باشید یا دقیقا ندانید که چه گزینه هایی برای شما وجود دارد میتواند به یک فاجعه تبدیل شود.

کادو آنلاین میتواند با ایجاد یک موتور جستجو قوی بر اساس خواسته ها و بودجه شما دقیقا بگوید بهترین گزینه برای خرید کادو چیست و در لحظه آن را سفارش دهید. کادو آنلاین همراه لحظات خوش شخصی و البته کاری شما خواهد بود هدایای سازمانی و شرکتی متفاوت یکی از خدمات مهم کادو انلاین باشد. همچنین کاربران کادو آنلاین میتوانند با طراحی کادو های جدید و خلاقانه و فروش محصولات خودشان بعنوان هدیه کسب درآمد کنند.


هنوز زندگی


طبق آمار های بدست آمده جمعیت سالمندان ایران رو به افزایش است و در چند دهه آینده شاهد شمار چشمگیر سالمندانی هستیم که البته ممکن به است به دلایل مختلف تنها مانده باشند.این سالمندان همان کسانی هستند که سال های جوانیشان را برای خدمت به کشور و مردم سپری کرده اند و حالا وقتش رسیده است بقیه به آن ها کمک کنند تا لذت و طعم خوش زندگی از یادشان نرود. 

هنوز زندگی کمپینی است که خدمات درمانی، تفریحی و آموزشی مخصوص سالمندان ارائه میدهد و سفرها و تورهای مختلف، کارگاه های آموزشی متنوعی با تمرکز بر آرامش وامنیت سالمندان برگذار میکند.


قهرمان باش


همه امروز متوجه این نکته مهم هستند که موفقیت یک استراتژیست و معنای ساده استراتژی عبارت است از یک طرح عملیاتی جهت هماهنگی و سازماندهی اقدامات برای دستیابی به هدف.

مهم نیست هدف زندگیتان چیست یا موفقیت را چه میدانید؛ مهم این است که قهرمان مسیر خودتان باشید. اگر بستری فراهم شود که با توجه به الگوهای اثبات شده برنامه ریزی و تفکر استراتژیک به شما این فرصت را بدهد تا با مسیرهای مختلف رسیدن به هدفتان آشنا شوید و موفقیت را انتخاب کنید چطور؟

اما برنامه قهرمان باش فقط محدود به برنامه ریزی شما میتوانید در این بستر با دیگر کاربران هم مسیر و هم هدفتان آشنا  شوید، با هم پیشرفت کنید و به هم کمک کنید.


درمان بار


ارائه خدمات حمل و ارسال کالای پزشکی از سراسر ایران به مراکز پزشکی میتواند گامی ارزشمند جهت دسترسی سریع و بدون وقفه بیماران بستری در بیمارستان ها و پزشکان و پرستاران باشد.

درمان بار با ایجاد یک شبکه گسترده با مراکز پخش و توزیع کلای درمانی و مقایسۀ قیمت ها فرصت ویژه ای حهت تنظیم بازار کالای درمانی ایجاد میکند.همچنین این بستر ارتباطی راهکاری برای صرفه جویی در زمان و خدمت رسانی سریع در حوزه ارسال بار خواهد بود.


پزشک راه
پیدا کردن مراکز پزشکی همزبان  در کشور های دیگر چالش بزرگیست که مسافران و مهاجران ممکن است با آن رو به رو شوند؛ پزشک راه نرم افزار مسیریابیست که این مراکز پزشکی را در دیگر کشور ها شناسایی میکند و مسیرهای ارتباطی را نمایش میدهد.

پزشک راه یک بستر ارتباطی قدرتمند برای ارتباط موثر کاربران و پزشکان به زبان خودشان است.


هم سلیقه


شما ممکن است در چندین شبکه اجتماعی حضور فعال داشته باشید و روزانه هزاران موزیک، عکس، ویدیو، پادکست و... را لایک و فالو کنید؛ هرکدام از این نرم افزار ها شبکه کاربران خود را ساخته اند و از طریق آن ممکن است به آدم های هم سلیقه تان بربخورید، با آن ها آشنا شوید و دربارۀ علایقتان در قالب پلتفرم آماده شده وارد گفتگو شوید. حالا فرض کنید درگاهی وجود داشته باشد که بتوانید لینک تمام شبکه های اجتماعیتان را در آن بارگذاری کنید و به شما یک لینک و یا آی دی بدهد که برآوردی از تمام علایق و سلایق روزانۀ شما در این شبکه هاست. اما کار این نرم افزار از اینجا مهم میشود، زمانی که هوش مصنوعی نرم افزار قابلیت تشخیص کد های مشابه شما را پیدا میکند و به شباهت سلیقۀ شما با دیگر کاربران امتیاز میدهد و شبیه ترین افراد را از نظر سلیقه به شما معرفی میکند.


رد پا

پت شاپ ها و پرورش دهندگان حیوانات خانگی از خصوصیات و خلق و خو های نژاد های مختلف آگاهند اما کمتر پیش می آید خریداران درمورد آن ها سوال بپرسند و تصور میکنند تمام حیوانات یک خانواده شبیه هم هستند؛ تمام گربه ها، سگ ها، همستر ها و... اما واقعیت این است که جزییات بیشتری وجود دارد، گربه ها چندین نژاد با خصوصیات متفاوت دارند و مهم است که شما به عنوان سرپرستان جدیدشان چه تمایلاتی دارید؛ حیواناتی آرام و خوابالو میخواهید یا سرکش و بازیگوش، مظلوم و مهربان یا حساس و پرافاده؟ 

اگر وبسایتی طراحی شود که با طراحی یک پرسشنامه، حیوان مناسب شما را به شما معرفی کند چطور؟ حیوانی که میتوانید مطمئن شوید با خصوصیات اخلاقی شما سازگار است و می دانید چه خلق و خویی خواهد داشت. از دیگر خدمات این وبسایت میتواند معرفی نزدیک ترین مراکز فروش حیوان مورد نظر شما باشد.


ورزش و سرگرمی


واقعیت مجازی


 سال هاست که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند و این همه تحقیق برای آسان کردن زندگی انسان‌ها و ایجاد جذابیت در میان مشغله‌های فراوان کاری در اجتماع‌های امروزی که همه درگیر زندگی روزمره هستند ایجاد چنین فضایی که انسان‌ها را گاهی از خستگی‌ها و مشغله‌های فکری دور می‌کند به شدت احساس می‌شود.

نتیجه این تلاش ها تکنولوژیVR یا همان واقعیت مجازیست که که به کاربر امکان می‌دهد تا با یک محیط شبیه‌سازی شده رایانه‌ای تعامل داشته باشد؛ این تعامل در قالب بازی های رانندگی، ورزشی و تخیلی، مراکز بازی واقعیت مجازی را میسازد که میتواند یک روز خسته کننده را به یک تجربه هیجان انگیز تبدیل کند.


مافیا لند


محلی برای دوستداران بازی محبوب مافیا! مافیا یک بازی گروهی است که نبرد بین یک اقلیت آگاه و یک اکثریت ناآگاه را شبیه‌سازی می‌کند. امروزه با محبوب شدن بازی مافیا، شیوه های متفاوتی برای انجام آن هم پدید آمده. تیم ها با توجه به تعدادشان میتوانند نقش ها و شخصیت های متفاوتی داشته باشند و بازی را از سطوح ساده تا پیچیده دنبال کنند.

مافیالند میتواند علاقمندان به مافیا را یک جا جمع کند و با بهره گیری از نورپردازی مناسب و اسرار آمیز یک بازی بی نقص و هیجان انگیز رقم بزند.

اتاق صلح


با افزایش مشغله ها و گرفتاری های انسان امروزی، یافتن مکانی آرام برای صلح با ذهن وجسم یک نیاز ضروریست؛ مدیتیشن که با نام مراقبه نیز شناخته می‌شود، به‌طور کلی فنون و روش تسلط بر ذهن است. به گفته معتقدان این روش، هدف مراقبه رسیدن به شادی، آگاهی و آرامشی عمیق و طولانی و غیر وابسته به دیگران است.

اتاق صلح میتواند مجموعه ای باشد که با ایجاد شرایط آرامش و نورپردازی و فضا سازی صحیح، با استفاده از متون انگیزشی و الهام بخش مراقبه در کنار موسیقی شرقی آرامش ذهنی کاربرانش را فراهم کند.


کافه مثبت دو: فرصت یک تجربه جدید


روز هایی هم هستند که برنامه هیچکس با شما جور نشود؛ روز هایی که عمیقا دلتان میخواهد تنها نباشید و یک برنامه تفریحی بسازید ولی دوستانتان در شرایط مشابه شما نباشند؛ خب اگر کسی در همان روز و همان ساعت مثل شما باشد چطور؟

به کافه 2+ بروید، میز های این کافه کاملا اشتراکی هستند، هیچکس حق ندارد آنجا تنها باشد؛ البته برای وقت گذراندن با آدم هایی که تا به حال ندیده اید برنامه های سرگرم کننده ای مثل انواع بازی های فکری و کلامی وجود  دارد که اوقات خوشی را برای شما رقم بزند.


کمپ بازی

 

سفر و گردشگری


سینما ساحلی

ورزش گشت


ممکن است هر یک از ما در طول زندگی ورزش های متفاوتی را به صورت حرفه ای و مبتندی دنبال کرده باشیم اما فرصت آشنایی با ورزش هایی که اصلا نمیشناسیم یا اسمشان هم به گوشمان نخورده هیچوقت فراهم نمیشود. 

ورزش گشت یک تور سفر ورزشی است که طی آن مسافران همراه با دیگر علاقمندان به وررزش در کنار بریان با تجربه، با ورزش های متفاوتی آشنا میشوند و فرصت امتحان کردن آن ها را هم دارند. فرصتی که در حالت عادی ممکن است بسیار هزینه بر و زمان گیر باشد.


سفرتو بساز


سفر دسته جمعی لذت دیگری دارد اما پیدا کردن افراد پایه سفر همیشه کار آسانی نیست؛ سفرتو بساز میتواند نرم افزاری باشد که با پیشنهاد سفر از طرف کاربران و پیوستن دیگر علاقمندان به سفر، یک سفر دسته جمعی و یک تجربه خوب رقم میزند.

این نرم افزار بستر ارتباطی علاقمدان به سفر و کسانیست که ایده ها و طرح های خلاقانه ومتعددی برای ساختن یک سفر متفاوت دارند.


الان کجا برم؟ 


سفر کردن از قدیم الایام کار آسانی نبوده اما این سختی ها امروزه حالت دیگری پیدا کرده است. وسایل نقلیه بیشتر شده، راه ها در زمین و هوا گسترش پیدا کرده اما هزینه های سفر هم پا به پایشان بالا رفته است.

این پلتفرم با پیشنهاد طرح های مالی سفر کردن بر اساس بودجه افراد سفر کردن را کم دغدغه میکند و حین سفر با ارائه خدمات متنوعی میتواند لذت سفر را تضمین کند. 

این خدمات میتواند شامل پیشنهاد مکان توریستی بر اساس حس و حال کاربر، اطلاع از رویداد های در حال وقوع در محدوده لوکیشن کاربر، شبکه اجتماعی توریستی شامل مجموعه ای از تصاویر و ویدیو هایی که توسط کاربران به اشتراک گذاشته میشود و بر اساس لوکیشن فیلتر میشود و قابلیت هایی باشد که بتواند قابلیت شخصی سازی برنامه سفر را با استفاده از تجربه دیگر کاربران فراهم کند.

 

Powered by Froala Editor

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط