• حداقل سرمایه : 500 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
ایده آزمایشگاه غذا ساده اما سرشار از رویاپردازی است، حتما برای شما هم پیش آمده است که هوس غذایی جدید بکنید، چیزی متفاوت با تمام غذاهایی که تا به حال تست کردید، خب آزمایشگاه غذا جای آزمون و خطاست! وقت ریسک کردن است. آزمایشگاه غذا یعنی جایی که با غذاهای خاص و متنوع جهان رو به رو میشوید و میتوانید آن ها را امتحان کنید.

امروزه تنوع رستوران ها در جهان به حدی رسیده است که هر روز مدل های عجیب و غریب تری برای پخت و سرو غذا پدید می آید اما ایده های عرصۀ هیجان انگیز و خوشمزۀ غذا و خوراکی هرگز تمام نمیشود، بسیاری از سهام داران بزرگ آمریکا، وال استریت را رها کرده اند تا با ایده های جدید تولیدات مواد خوراکی به سودآوری برسند.

 


ایدۀ آزمایشگاه غذا ساده اما سرشار از رویاپردازی است. حتما برای شما هم پیش آمده است که هوس غذایی جدید بکنید، چیزی متفاوت با تمام غذاهایی که تا به حال تست کردید، خب آزمایشگاه غذا جای آزمون و خطاست! وقت ریسک کردن است. آزمایشگاه غذا یعنی جایی که با غذاهای خاص و متنوع جهان رو به رو میشوید و میتوانید آن ها را امتحان کنید. 


جایی که مواد اولیه غذا را به صورت نیمه آماده در اختیار دارید و میتوانید ترکیب مخصوص خودتان را بسازید. بعد اگر خواستید روی برد کافه فرمول جدیدتان را ثبت کنید و به بقیه هم پیشنهاد دهید. 


چگونه فود بلاگر شویم ؟ حتما این به این مطلب هم سربزنید: چگونه فود بلاگر شویم ؟
ایده فود بلاگری یک ایده جذاب برای کسانیه که علاقه به غذا و خوراکی دارن و یکسره در حال تست مکان های جدیدن . غذاهای متفاوت و خاص رو معرفی کنن و بگن هرجا چه ویژگی منحصر به فردی داره . این فودبلاگری در نهایت یک کار تبلیغاتی و پر درآمد خواهد بود


ایده خوبیه.. موافق نیستید؟ ایده جدیدی که می تواند مشتری های زیادی را به خود جلب کند، افرادی که تغییر و چالش را دوست دارند و می خواهند از زندگی روزمره خارج شوند و چیزهای جدید را تجربه کنند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط